Ми на Facebook

Наш YouTube

Хороші новини

Як молодь може змінювати простір навколо себе? Анна Дембіцька розповіла про досвід перетворень у Волочиській ОТГ

Перегляди

Молодь Волочиської ОТГ не лише здобуває перемоги на спортивних майданчиках та в культурній сфері, але й долучається до розбудови нашої держави. Анна Дембіцька представляла нашу громаду на конференції: «На шляху до Лугано: Децентралізація», де розповідала про свій досвід суспільних ініціатив.

Що це за конференція?

Серія дискусій «На шляху до Лугано» обєднує спеціалістів в різних галузях, які займаються реформами в Україні. Підсумкова конференція відбудеться 4-5 липня 2022 у місті Лугано, Швейцарія. На дискусії, що відбулася 29 жовтня говорили про одну із найважливіших реформ України останніх років – децентралізацію.

Про що розповідала Анна Дембіцька?

Нашу землячку запросили взяти участь у панельній дискусії: «Суспільні ініціативи як рушій розвитку громад». Анна є учасницею проекту «Підйом» (майстерня лідерства та проектного менеджменту для молоді) та «Державотворець» (програма особистісного розвитку молоді). Обидва проекти націлені на створення ініціативного середовища молодих людей. Анна Дембіцька поділилася досвідом створення проекту Громадського простору в Копачівці, а також участю в різноманітних молодіжних ініціативах. Головним завданням, було покати те, що ініціативи молоді можуть бути почутими на державному рівні. Зустріч відвідав посол Швейцарії в Україні Клод Вільд.
«Є великі проблеми, але можна робити маленькі кроки, щоб їх вирішити» – заявила Анна, відповідаючи на питання ведучої про те, чим саме молодь може бути корисною для своєї громади. Ще три роки тому Анна зібрала ініціативну молодь до якої підключились представники старшого покоління і разом перетворили старе занедбане приміщення у громадський простір, який став центром життя для села.

Анна – чудовий приклад того, як молоді люди можуть змінювати місце де вони живуть. Надіємось, це стане прикладом для інших молодих людей, які мають мрію, але не знають, як її реалізувати.

Залиште Ваш коментар