Ми на Facebook

Наш YouTube

Хороші новини

Волочиський «Агробізнес» завдав поразки непереможному «Металісту»

Перегляди

Харків’яни програли вперше в сезоні.

18 жовтня до Волочиська завітав харківський «Металіст», який на всіх парах мчиться в УПЛ. Харків’яни займають перше місце в Першій лізі, а в їх складі є чимало топових за українськими мірками футболістів. Це і досвідчені Олександр Рибка та Руслан Фомін, а також сильні легіонери, серед яких Кадім Харріс, який ще недавно виступав в Англії, найкращий бомбардир дивізіону Пейшото, креативний Балулі та інші. Також за харків’ян виступає колишній гравець «Агробізнеса» Юрій Романюк, для якого цей матч точно був особливим.

Ситуація для команди з Волочиська виглядала не надто оптимістично, адже команда Олександра Чижевського опинилася на передостанньому місці, але хлопці вийшли боротися.

Вже на 5-й хвилині після швидкої атаки забиває Руслан Черненко. Здалося, що Харків і не помітив цього і вже за шість хвили після кутового зрівняв рахунок. Але на 24-й хвилині у чудовому стилі у ворота Рибки забив Бойчук.

До кінця матчу тривала рівна боротьба, а волочиська команда нагадувала саму себе зразка минулого сезону. Вітаємо хлопців і надіємося, що цей поєдинок стане переломним в сезоні. Наша команда перервала болючу серію із 10 матчів без перемог.

Відео огляд матчу – ВІДЕО

Вітаємо хлопців і надіємося, що цей поєдинок стане переломним в сезоні.

Залиште Ваш коментар

Залишити відповідь