Ми на Facebook

Наш YouTube

Хороші новини

Ольга Дячук: «Цей алгоритм допомагає імітувати людину». Наша землячка розповіла в інтервю Володимиру Дантесу про свій стартап Mosqitter

Перегляд

Інноваціна боротьба проти комарів.

Якщо ви думаєте, що смерть до комарів приходить вночі і з газетою, то це вже позаминулий вік. Ольга Дячук із Волочиська разом зі своєю бізнес-партнеркою Анастасією Романовою створили стартап, який допомагає боротися зі комарами.

Mosqitter – це унікальне технологічне рішення, що спрямоване на створення середовища без комарів.

Чому це важливо?

За даними ВОЗ у 2018 році лише малярією захворіли понад 230 млн. людей. 400 тис. з них померли. Саме комарі найбільше її переносять, таким чином ці комахи є набагато смертоносішими за акул чи змій.

Як працює пристрій?

Ззовні він виглядає, як звичайна металева тумба, але він імітує для комарів сліди життєдіяльності людини: дихання, запах, температуру, тощо. Підлітаючи до пристрою, вони всмоктуються туди назавжди.

Кому це потрібно в першу чергу?

На щастя, в Україні комарі не несуть такої смертоносної небезпеки, як в тропічних країнах, тому продукція більше орієнтовна на теплі країни та бізнес сегмент: готелі, ресторани, торгівельні майданчики і тд.
Стартап став переможцем топового міжнародного конкурсу SelectUSA Summit Industry, на якому представлені інноваційні технології з усього світу.

Компанія вже підписала важливу угоду у Римі на надання патенту своєї технології для італійської компанії Beasy Srl.

Дуже радіємо з того, що наші земляки рухають Україну вперед завдяки інноваційним рішенням.

Більш детально дивіться у відео із 28:00.

Залиште Ваш коментар