Ми на Facebook

Наш YouTube

pro_людейПодивитись

Презентація книги Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса” у Волочиську

Перегляди

“Ми ж робимо все, щоб ця країна відбулась” (Вахтанг Кіпіані)

11 березня у Волочиську пройшла зустріч з Вахтангом Кіпіані – істориком, письменником, публіцистом та журналістом, головним редактором “Історичної правди”.

І це дуже важливо для нашого міста. А ще не менш важливо, що на зустріч прийшло доволі багато людей, щоб почути історію Стуса, почути те, що може й ніколи не чули до цього моменту.

В травні буде два роки, як книга Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса” вийшла друком. І ця книга про кримінальну справу Стуса сама вже встигла побувати на лаві підсудних.

На момент зустрічі у Волочиську рішення про заборону та розповсюдження книги ще не набуло чинності. А сьогодні маємо змогу привітати Вахтанга та всіх нас із тим, що апеляційний суд цю заборону скасував.

Книга складається на 90 відсотків з самої кримінальної справи, що роками була недоступна та зберігалась в архівах КГБ. Тобто це не книга про вірші і тим паче не самі вірші відомого нам поета. Це книга про людину, її боротьбу – боротьбу з системою.

І щоб багато не розповідати і витримати інтригу, рекомендуємо вам подивитись повне відео з волочиської зустрічі з Вахтангом Кіпіані. А ще краще – придбати його книжку та скласти собі повне уявлення про те, якою людиною був Василь Стус.

Дякуємо Аліні Коваль за те, що зробила цю зустріч можливою для всіх нас.