Ми на Facebook

Наш YouTube

Війна

Від Батурина до Бучі: як Росія намагалась знищити українців

Перегляди

Вітаємо вас, друзі. «Про Волочиськ» повертається до відеоформату, але сьогоднішній випуск буде не про Волочиськ, а про всю Україну.

У нас іде війна проти Росії, яка розпочалась 8 років тому, але насправді триває набагато довше. Сьогодні ми поговоримо про те, як Росія різними способами намагалась знищити український народ, проте їм це не вдалось.

Ця війна відбувається не лише на фронті, але й в інформаційному та культурному просторі. Прийшов час відмовлятися від російської літератури, музики, ліберальних ютуб-блогерів і аполітичних стендап-коміків.

Діліться цим відео зі своїми друзями, щоб кожен міг знати правду про «братній народ», який прийшов вбивати свого сусіда.

Вірте в нашу перемогу і в ЗСУ. Реквізити для допомоги воїнам залишаємо в описі до відео. Слава Україні!

В Окремому мотопіхотному батальйон “Сармат”, як і в багатьох інши підрозділах несуть службу наші герої-земляки. Цей підрозділ, один з тих, які вже 8 років бережуть східні кордони нашої України і безпосередьо зараз знаходиться на найгарячіших ділянках фронту. Хлопцям для більш ефективної роботи по ліквідаці окупантів потрібна допомога. Долучайтесь! Реквізити перевірені! Кошти підуть безпосередньо в підрозділ. Карта: 5168752002755224 PayPal: sergijgnezdilov@gmail.com Сторінка батальйону – https://facebook.com/sarmat21/

Залиште Ваш коментар