Ми на Facebook

Наш YouTube

Допомогти проету

Друзі, як ви знєте, наш проект було створено і він вже протягом двох років працює без фінансової підтримки організацій, різноманітних грантів та без реклами. За цей час ми підготували та опублікували 18 великих випусків, які набрали близько 60000 переглядів на youtube та 150000 у facebook. Також у 2021 році ми запустили власний сайт www.volochysk.com.ua, місце під який нам люб’язно надали безкоштовно.

Незважаючи на безоплатну роботу наших волонтерів, фінансових витрат на підготовку нових випусків все ж таки не униктуни. Це витрати на пересування до локацій зйомок, оренду приміщень, оновлення та ремонт фото-відео техніки та багато інших дрібних витрат. Протягом часу існування проекту усі ці витрати наші волонтери покривали власними коштами.

У звязку із цим ми зареєструвались на сервісі збору пожертв (донатів) на розвиток проекту та на підготовку нового цікавого контенту. Тепер кожен з вас при бажанні зможе долучитись до створення нових випусків проекту pro_Волочиськ. Для цього потрібно перейти за посиланням https://donatesystem.io/donate/pro_volochysk і використовуючи форму сайту, пожертувувати зручну для вас суму від 50 грн. Даний сервіс безпечний та зручний. Пожертву можна зробити з будь-якої банківської карти.

Прямо зараз наша команда працює над зйомкою великого історичного фільму про наш край. Зйомки проводяться як в різних куточках нашої громади, так і за її межами, що значно збільшує витрати на переїзди між локаціями. Також до виготовлення фільму залучаємо сторонніх фахівців (не волонтерів). Тому фінансові витрати на зйомку саме цього фільму дещо вищі, ніж попередніх. Саме зараз Ваша фінансова підтримка нам значно допоможе.

Дякуємо за розуміння!

p.s. ми, як і раніше, – фінансово незалежний проект і усі пожертви, які надійдуть, є виключно добровільними та не можуть розгядатись рекламодавцями та іншими організаціями, як наше зобов’язання у будь-якій співпраці.