Баскетбольний турнір

Автор: Наталія Іванівна Глуговська.

( 7 Голоси(ів) ) 

В 1989 році Віктор Степанович Верхола прийшов працювати в новозбудовану середню  школу №6 м.Волочиська. Багато зусиль доклав молодий та досвідчений  вчитель до створення матеріальної бази  для проведення уроків та позакласної  роботи з фізкультури, до згуртування колективу кафедри фізкультури, залучення учнів до спортивних змагань та туристичних походів. Сьогодні його учні - беруть участь в престижних Всеукраїнських турнірах, працюють  вчителями фізкультури та тренерами,  своїми благодійними внесками підтримують розвиток фізкультури та спорту,участь спортсменів рідного міста в престижних міжнародних турнірах. У 2000 році, через важку хворобу серце талановитого педагога зупинилося.


Верхола В.С. та його учень Донець Андрій – гравець команд  футбольної «Прем’єр-ліги» України  Сіньков П.В.У 2010 році випускники Віктора Степановича, його колеги, в пам'ять про самовіддану працю Вчителя започаткували турнір для учнів шкіл району з баскетболу присвячений пам’яті Верхоли В.С. Щорічно в жовтні місяці команди навчальних закладів району виборюють перехідний кубок у спортивних залах комплексу. 


Лабазюк С.П. Турнір проводить головний суддя - Сіньков Павло Володимирович учень і колега Верхоли В.С та бригада суддів -  випускників Волочиського навчально-виховного комплексу. Благодійну допомогу для придбання призів командам- учасницям надає учень Віктора Степановича, Народний депутат України Лабазюк Сергій Петрович.

Переможці турніру 2012 року члени команди Волочиського навчально-виховного комплексу