День класу

( 3 Голоси(ів) ) 

День класу – це такий особливий день, якого ми, учні, чекаємо від початку навчального року. Це можливість разом провести дозвілля, кудись поїхати, відпочити, розважитись.

 Цьогорічний день класу ми провели у м. Хмельницькому. Відвідали музей «Евріка» - науково-розважальний центр з цілою купою інтерактивних експонатів.

Насамперед нашу увагу привернули сходи, що вели у приміщення музею. Вони тематичні, з цікавими написами. Перша – «Я іду у музей», далі – «Маятники», наступна – «Ілюзія», «Евріка», «Дзеркальний куб», «Інтерактивні експонати» і ще багато різних прикольних назв.

Якщо вчитель від Бога, то й учні від вчителя

( 3 Голоси(ів) ) 

«Учителю! Невже ти не стомився

                                                       У юні душі класти щось нове?

                                                           Для цього ти на світі народився,

                                                                     У цьому є покликання твоє…»

 

Говорять, що професія вчителя – від Бога, тому й закономірно, що всі останні саме від нього, від учителя. Тому вона і почесна, і відповідальна, бо від вчителя залежить, ким і яким буде його учень, майбутнє нашої держави.

Поїздка у найкраще місто на землі.

( 15 Голоси(ів) ) 

У цьому році наш 6-Б клас відвідав найкраще місто на землі. Звичайно, це Львів

З нами були класний керівник  Дрозд Альона Володимирівна та наші батьки. Виїхали ми рано -вранці. Дорога нас зовсім не втомила, ми жартували, співали, дивилися мультики.

Спершу ми приїхали на стадіон Арена – Львів. Нам розповідали дуже цікаві факти про стадіон і футбол. Стадіон Арена Львів розрахований на 34 915 глядачів. Там величезні 2 світлодіодні табло (по 62 м2 кожне),  розміри поля 105х68.

Підтримай наших!

( 6 Голоси(ів) ) 

Уже вкотре кличуть голоси талантів на щорічний пісенний конкурс «Водограй»! Напевне, немає школяра який не чекав би цього феєричного дійства. Та особливо готуються до нього юні таланти нашого класу  Антон, Богдана, Віка та Софія з нетерпінням чекають цього свята музики, адже хочуть виконати чудові українські пісні, які, мабуть, знає та наспівує кожен. Хоча приймають участь у конкурсі вони щороку, але хвилювання все ж таки присутнє.

Оголошення!!!

( 8 Голоси(ів) ) 

Щиро дякуємо всім учням та вчителям, які долучилися до благодійного збору коштів на лікування Патерко Евелінки!!!! Спільними зусиллями нам вдалося зібрати 18 581 грн. Найбільш активними були такі класи: 1б (кл.кер. Гудима Г.М.) – 1970 грн., 6б (кл.кер. Дрозд А.В.) – 1412,25 грн., 1а (кл.кер. Оліх Р.Г.) – 1120 грн., 3в (кл.кер. Надопта А.М.) – 1050 грн., 4а (кл.кер. Стратійчук Н.А.) – 804 грн., 5г (кл.кер. Яцина І.Г.) – 700 грн., 5а (кл.кер. Бурова О.І.) – 683 грн., 6а (кл.кер. Липа Л.Б.) – 655 грн., 3а (кл.кер. Глущак С.В.) – 640 грн., 2в (кл.кер. Кушнір О.І.) – 610 грн., 5в (кл.кер. Олійник І.П.) – 585 грн. Батьки і вся родина Евелінки передає велике «Спасибі» усім школярам, батькам та персоналу нашого комплексу, хто долучився до збору коштів, адже їм важлива кожна копійка, та тим, хто не зміг підтримати матеріально, але в думках просить здоров’я для неї, а ми в свою чергу  Бажаємо Евелінці швидкого одужання!!!

Учком 

Чарівне дійство - Новорічне свято

( 7 Голоси(ів) ) 

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо подарунків, веселого настрою, а головне – чудес.

 23 грудня  чарівне дійство завітало і до нас, учнів 5-Г класу. Діти, одягнені у яскраві костюми, побували у справжній новорічній круговерті. На початку свята була цікава сценка з вигаданими казковими персонажами: Баба Яга, Кощій Безсмертний, Попелюшка, Дід Мороз та Снігуронька. Свято супроводжувалося піснями та хороводами, а також художніми номерами учнів 5- 6 класів. Діти з великим запалом та задоволенням брали участь у  веселих конкурсах, за які вручали призи переможцям.

Військово-патріотичні змагання, присвячені Дню Збройних Сил України у Волочиському НВК «Наша воля , наша слава не вмре , не загине … »

( 12 Голоси(ів) ) 

8 грудня відбулися військово-патріотичні змагання серед учнів 11-х класів «Наша воля , наша слава не вмре , не загине … ». Це свято вже стало традиційним, воно потребує ретельної підготовки, витримки, вправності. Розпочали змагання ведучі Синицький Олег,  Андрійчук Сніжана,  Петерчук Мар'яна. Хлопці- одинадцятикласники внесли Державний Прапор України, пролунав Гімн України у виконанні Конопацької Валерії, Андрійчук Сніжани та Возняк Дарини. Воїнів Збройних Сил вшановує вся Україна. Ми, учні Волочиського НВК, маємо  на кого рівнятися, адже і батьки учнів, і випускники саме сьогодні боронять кордони нашої держави від російського агресора.

Зустріч одинадцятикласників з Богданом Теленьком

( 9 Голоси(ів) ) 

Дай, Боже, нам любити Україну

 понад усе сьогодні-маючи,

щоб не довелося потім гірко любити втративши

В’ячеслав Чорновіл

14 грудня відбулася зустріч учнів 11-х класів з вiдомим журналiстом, публiцистом, громадським дiячем Богданом Теленьком. Богдан Петрович Теленько презентував присутнім свою книгу «Соловецький мартиролог Поділля», яка містить відомості про репресованих у часи всевладдя комуністичного режиму подолян, вихідців із території сучасної Хмельниччини, які загинули на спорудженні Біломорсько-Балтійського каналу та інших будовах Соловецького табору особливого призначення та ГУЛАГу в далекій Карелії в 1930-х роках минулого століття.

Інклюзивна освіта - на часі

( 9 Голоси(ів) ) 

Один із пріоритетів нової української школи відповідно до зобов’язань перед європейською спільнотою – запровадження інклюзивної освіти. Потрібно зазначити, що Хмельницька область однією з перших долучилася до проекту «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

Ось і у нашому навчально – виховному закладі організовано такий вид навчання для дітей, які цього потребують.

Свято Миколая для учнів 1 класів

( 12 Голоси(ів) ) 

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільш очікуваним та значимим для дітей є свято Миколая, адже вони вірять у чудотворну силу Святого Миколая і чекають від нього подарунків і здійснення своїх мрій.  Вважається, що Святий Миколай – покровитель і заступник усіх дітей. Хлопчики і дівчатка, щоб отримати гарного подарунка від Миколая, намагаються добре вчитися, поважати старших, допомагати батькам.

Команда «Олімпійців» на «Олімпійському лелеченяті»

( 14 Голоси(ів) ) 

Нещодавно у нашому закладі  пройшов  спортивний захід “Олімпійське лелеченя” для учнів 5–6 класів.  Для нас, п’ятикласників,  це свято було вперше. Ми ретельно готувалися до цих змагань і чекали їх з нетерпінням.

І хоча призового місця наша команда не зайняла, але  раді були відчувати цю неймовірну атмосферу свята, брати участь у конкурсах, змагатися до кінця, допомагати одне одному, вболівати, відчувати командний дух. А також команда зробила певні висновки та підрахунки у своїх невдачах, щоб у наступному році отримати кращі результати, а, можливо, і прийти до перемоги.

Подільська ліра

( 12 Голоси(ів) ) 

   З метою популяризації творчості Народного артиста України Валерія Ярецького, відродження народних традицій, звичаїв та обрядів, народного мистецтва, розвитку сучасної української вокально-хорової творчості, створення для дітей та підлітків можливості творчого спілкування 25-26 листопада 2017 року у приміщенні Хмельницької обласної філармонії відбувся  Третій всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Подільська ліра». Засновником, організатором, директором та членом журі  цього мистецького дійства є викладач циклової комісії вокально-хорових дисциплін факультету мистецтв Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Лілія Качуринець.