Слова-вітання нашим захисникам

Автор: nvk3.

( 13 Голоси(ів) ) 

 Рідна земля за всю свою довгу історію пройшла війни та мир, поразки та перемоги, проте завжди пишалася своїми вірними синами та доньками, які ціною власного життя боронили і боронять свій край та з надією дивляться у майбутнє. Живучи під мирним небом, ми маємо пам'ятати про наших бійців, які захищали і захищають нашу землю.

 Воїни АТО… Їх мужність і патріотизм викликають захват і почуття гордості за українську націю. Ми,  учні 7-Г класу, мали приємну місію привітати нашого випускника, Білінського Андрія із Днем Захисника Вітчизни.  Зустріч відбулася сонячного осіннього дня в теплій атмосфері. Андрій нам розповів про свої бойові будні та важке поранення, про військові нагороди, про братерство та дружбу, які допомагали вижити під час служби у страшних 2014-2015 роках. Ми зрозуміли, що це люди сильної волі, міцного характеру, справжні патріоти України

Щиро привітавши  Білінського Андрія із святом,  побажали йому міцного здоров’я, удачі, щастя та миру. А завершилася наша приємна зустріч фотографією на пам`ять та солодким подарунком.

Учні 7-Г класу Губай Дарія, Кулик Ірина, Родзоняк Людмила, Ткачук Вікторія, Яворська Даніела