День працівника освіти у нашому НВК

Автор: nvk3.

( 18 Голоси(ів) ) 

Із безлічі професій на Землі,

Які вже є, яких ще будуть вчити, -

Є головна, як віщий, сущий хліб,

І назва цій професії – Учитель!

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій у всіх учасників навчально-виховного процесу врочистий, піднесений, бо  в перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає чудове свято, яке по праву можна вважати всенародним –  День працівника освіти.

Все в цьому житті починається з хорошого та досвідченого вчителя, якого має кожна людина на Землі. Вчитель – це людина, яка плекає розумне, успішне і виховане покоління. Ще Сократ говорив про те, що істинне знання не можна вкласти у свідомість учня ззовні, воно повинне вирости з глибин його особистості і за допомогою учителя вийти у світ.

День працівників освіти внашому НВК – це особливе свято, тим більше що у цьому році наш заклад відзначає свій День народження – 30-ту річницю. Здається, що зовсім й небагато, але якщо поглянути в історію, то протягом цього часу склад колективу змінювався. На жаль, багатьох фанатів своєї справи вже немає, але наш заклад живе і процвітає. На зміну вже досвідченим працівникам, які пішли на заслужений відпочинок, приходили ще зовсім юні педагоги, які з часом набралися досвіду, мудрості та заслужили авторитет серед колег. Коли в навчальному закладі справно працюють усі працівники, то він неодмінно світиться різними барвами, стає цілісною картиною. Серед художників, які додають свої барви у картину під назвою «НВК» є і кухарі, які наповнюють її надзвичайним ароматом, техперсонал, який начистить та від реставрує її до блиску, медсестри, які зможуть непомітно для чужого ока нанести вправні мазки,  бухгалтери, які можуть по достоїнству її оцінити, бібліотекарі, які завжди знайдуть відповідне місце, де зберігати цю картину, секретар, який повідомить про зміну сюжету, ну і звичайно, що автор, це наш директор, який вже 30 років поспіль додає найяскравіші кольори, аби наш витвір мистецтва вигравав різними барвами.

У цей день педагогів та учнів по-святковому зустріла прикрашена актова зала у якій,  за доброю традицією збирається  уся шкільна родина, а також ветерани НВК, проходять  святкові концерти.

Биць Валерій (11 А), Возняк Дарія (11 Б), Устіян Максим (10 Б) та Сілкіна Ірина (9 В) – ведучі свята показали себе з найкращої сторони. Їхні дзвінкі голоси, щирі слова та ніжні погляди стали  бальзамом не для однієї вчительської душі. Свято розпочалося музичним вітанням - піснею «Свято» у виконанні учениці 10 В класу Мосьпак Єлизавети.

Зі словами привітання до працівників комплексу звернувся голова нашої шкільної родини директор НВК – Ревуцький Володимир Васильович. На свою адресу Володимир Васильович почув багато теплих, щирих та  гарних слів від одинадцятикласників та першачків. Подякою НВК директор нагородив вчителів інформатики Гуменюка А.В., Логінова О.Г., та вчителів фізкультури Бойчука О.І., Пастуха В.В., Чижа С.С. В дарунок від учнів 4-А класу танець «Вальс Вчителям», а також прозвучала пісня «Любі вчителі» у виконанні учениці 4-А класу Стець Єлизавети. Вокальна група солістів зразкової студії співу «Барвограй» Сілкіна Ірина, Умрихін Лілія, Кускова Анастасія, Сінькова Оксана та  Гоцій Оксана подарували присутнім пісню «Життєвий пазл», а наймолодші школярі затанцювали «Ми першокласники».

Зі словами привітання та нагородження працівників виступила заступник директора Партута Ганна Миколаївна, завуч початкової школи, яка відзначила роботу вчительки Герасим’юк Л.Ф. Подякою НВК.

Гучними оплесками зал зустрів ученицю 3-А класу Костюк Софію з піснею «Наші вчителі».

До вітального слова та нагородження працівників запросили  заступника директора  з навчальної частини Ткачук Ірину Вахтангівну. Подяки НВК вона вручила вчительці української мови та літератури Молотай Ю.Г. та вчительці хімії Маньковській О.В.

Вітала зі святом та вручала  відзнаки працівникам закладу заступник директора з  виховної роботи Маньковська Олена Віталіївна, яка відзначила класних керівників комплексу: Яцину І.Г., Гуляк Т.П., Оліх Р.Г., Олійник І.П., Коваль. Ю.О., Нещадін І.М., Бурову О.І., Дорогончук О.М., Старинську С.П., Возняк О.Ф., Липу Л.Б., Войціховську Г.В., Тернавську І.В., Глуговську Н.І.

В дарунок вчителям  прозвучала  пісня «Наша вчителька» у виконані учениці 5-В класу Коростіль Алли.Вокальна група дівчаток  «Перлинки» 6-А класу заспівали «Друзі, єднаймося».

 Сьогодні вітали і тих, хто не носить ймення – вчитель, але без кого неможливі наші шкільні будні. Це бібліотекарі, техпрацівники, медсестри та лікар, сторожі, кухарі, бухгалтери, секретар і всі працівники закладу. Заступник директора з господарської частини Гладин Орест Степанович відзначив роботу Мацеплюк О.М., Меланич О.П. та Ковальчук О.Я.

Для всіх присутніх звучила гра на саксафоні у виконанні учня 7-А класу Яцини Євгена.

До ветеранів нашого закладу, які  завжди у строю, ніколи не старіють душею, їхнє серце завжди зі школою, з учнями, звернулася  голова профкому Мосендз Інна Василівна. На святі були присутні Гуляк О.В., Валовина І.В.,  Мельник Л.С. та Сінькова Р.В. І знову лунала пісня у виконанні учениці 4Б класу Чорної Софії «You got a friend in me». Присутні насолоджувались чудовою хореографічною  композицією «Шкільні друзі» від учнів початкових класів.

Із поздоровленнями до вчителів звернулись найстарші представники шкільної родини -одинадцятикласники. Їхній виступ став «родзинкою» святкового концерту, до підготовки якого приклалися класні керівники. Це Гуменюк А.В.(11-Б), Романова Л.А. (11-В), особлива подяка Старинській С.П.(11-А) за творчість, креативність, оригінальність. Святковий салют від випускників закладу був дуже доречним.

І насамкінець свята прозвучала пісня у виконанні Олійник Софії, учениці 6-А классу, «Я бажаю».

Різномаїття музичних, танцювальних номерів дозволили створити неповторність святкового настрою та гарних емоцій. Гучним оплескам, радісним усмішкам не було меж. Атмосфера цього дня для всіх працівників школи була насправді теплою та дружньою.

Бажаємо всім  працівникам навчального процесу невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, здоров'я, неповторності життя,  наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі та побільше талановитих учнів. Миру в наших оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах та процвітання рідній Україні!

 

                                Учні 10-А класу Скольська Аліна та Довгань Дмитро