Вітання зі всього світу

Автор: nvk3.

( 13 Голоси(ів) ) 

За вікном жовтень.. Пролетів перший місяць навчального року. Перші контрольні, двійки, контрольні, сльози, посмішки. Першу неділю жовтня ми традиційно вітаємо наших наставників зі святом.

Любі наші!Вам не важко повторити істину тричі і двійки ви ставите лише найбільш злісним ледарям, ви готові прийти на допомогу нам кожну шкільну годину, і за вашу нелегку працю, в День вчителя ми говоримо вам сердечне, колективне спасибі! Ми знаємо, з вами ми гриземо граніт науки, ніби шматочок шербету!

 

Коли вчитель входить в клас, всі учні встають. І це не просто звичайне правило - це данина поваги тим, хто знає незрівнянно більше. Тим, хто щодня вчить любити, вірити, захищати, рахувати, писати, малювати, грати, і багато, багато іншого. Давайте ж ще раз встанемо, і привітаємо з днем вчителя наших чудових вчителів!

Роки нашого життя промайнуть, як перелітні птахи, і багато спогадів потемніють, як старі фотографії. Але наших вчителів ми ніколи не забудемо! Ні, ми не ображаємося на двійки і на важкі уроки! Ми говоримо вам «спасибі» і сьогодні, у святковий день, бажаємо вам довголіття, здоров'я і виконання заповітних бажань!

Зі святом, любі наші!!!

                                                                                              Юний журналіст  Лучко Христина