Урочиста лінійка з нагоди початку навчання допризивної підготовки

Автор: nvk3.

( 14 Голоси(ів) ) 

13 вересня у нашому закладі відбулася урочиста лінійка, присвячена початку вивчення предмета «Захист Вітчизни». Вивчення його розпочинається в 10 класі та триває 2 роки. На пришкільний майданчик стройовим кроком вийшли одинадцятикласники,  а за ними й учні десятих класів.  Федорков Костянтин, Олійник Андрій.  та  Кащин Віталій внесли Державний Прапор України.

 

Командир учнівського взводу учень 11-Б класу Коваль Данило, здав рапорт вчителю Пастуху Володимиру Васильовичу, а той в свою чергу капітану Божику В.А.  Протягом хвилина мовчання  всі вшанували пам’ять  випускників нашої школи, учасників АТО С.Климчука, М.Драгосєвича та інших загиблих.

 Далі прозвучали слова директора НВК Ревуцького Володимира Васильовича з нагоди початку вивчення допризивної підготовки, за ним до старшокласників звернувся  представник районного військового комісаріату, капітан  Божик Віталій Анатолійович, вчителі предмету «Захист Вітчизни» Пастух В.В. та Скакун Л.Д. та наш випускник Довгань Василь, який вже неодноразово перебував  в зоні бойових дій, був захисником Донецького аеропорту.

 Потім  взяли слово  учні 10-х класів Безух Владислав, Колосінська Дарія,

 - Враховуючи останні події, ми чітко усвідомлюємо, що в країні йде війна. Дивлячись телебачення, читаючи газети, ми щодня чуємо про те, як на фронті гинуть хлопці, які захищають нас на передовій. Серед них є й наші рідні, знайомі й випускники нашого закладу. Протягом усіх років ми намагалися допомагати їм, збирали продукти, ліки, теплий одяг, вітальні листівки з теплими словами, щоб підтримати їх моральний та патріотичний дух.

 -Починаючи з цього навчального року, у нас з’явилася ще одна можливість проявити свій патріотизм та повагу до військових. На нашу думку предмет «Захист Вітчизни» є доволі цікавим, дуже важливим та необхідним на сьогоднішній день. Тому що дівчатам потрібно знати, як надати домедичну допомогу, а хлопцям гартувати дух і тіло, бути мужніми, сміливими, рішучими, стійкими, відроджувати традиції українського війська. Ми звичайно надіємось, що ці навички нам не знадобляться і дуже скоро в країні буде мир.

 -Хочеться звернутися до тих, хто вже повернувся і хто ще досі на передовій. Дякуємо Вам за те, що Ви оберігаєте Україну, за Вашу силу, мужність, витривалість та патріотизм. Знайте, ми тримаємо за Вас кулаки. Пам’ятайте, Ви – наші Герої! Нехай Ваші прізвища будуть всім відомі, кожного з Вас ми хочемо знати і дякувати за те, що стоїте на варті безпеки і миру в України, жертвуєте найдорожчим, своїм життям за нас. Бажаємо всім вам міцного здоров’я, процвітання, благополуччя і миру! Сподіваємось що скоро ми будемо святкувати Велику Перемогу в нашій славній Україні! Слава Україні!

  Після цього пролунала пісня у виконанні молодшої групи хору «Барвограй» та солістки Умрихін Лілії.

                                                                                                       Юний журналіст Губай Анна