ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР 2019

Автор: nvk3.

( 5 Голоси(ів) ) 

У червневі дні календаря учні нашого НВК підійшли до першого важливого життєвого рубежу,  і  27 червня 2019 року для них прозвучали акорди прощального випускного вальсу, а світанкове сонце покликало їх у нове різнобарвне життя. Це покоління молодше за Гугл і Фейсбук  , діти, які виросли з інтернетом , а народилися з акаунтом в інстаграм і не уявляють життя без сучасних технологій.

 Уперше випускний вечір вели самі випускнки, учні закладу, які зростали на сцені НВК, Андрійчук Сніжана  та Синицький Олег. Хоча свято відрізнялось від попередніх років різними нововеденнями , але основні традиції учні та батьки зберегли. Одна з таких традицій дарувати дітям запашний хліб та вишитий рушник.

Перші привітання випускники прийняли від директора комплексу Ревуцького В.В., який звернувся до своїх учнів  та вручив їм свідоцтва про повну загальну середню освіту. Золотими та срібними медалями були нагороджені Грабовська Марина,  Федоркова Катерина, Горбатюк Катерина, Михайлова Дарія, Гопанчук Мирослава.  

Вже доброю традицією стало  відзначати батьків найвищою  відзнакою НВК – Почесною грамотою НВК, за сприяння у розвитку закладу, цього річ  таку відзнаку отримала сім'я випускника Росоловського Максима.

З вітальним  словом до випускників зверталися гості: голова Волочиської  ОТГ Черниченко Костянтин Володимирович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради Плотнікова Алла Миколаївна, голова ради комплексу Коваль Аліна Володимирівна.

 Наступними з привітанням поспішила малеча – братики та сестрички наших випускників, які з впевненістю стверджували, що їм є на кого рівнятися і з кого брати приклад. Наш НВК випустив 45 кращих учнів. Серед них є і такі, яким можуть позаздрити навіть Гарвард, найкращі футбольні клуби та різні творчі конкурси.

Під час батлу випускників ,  усі присутні зрозуміли , що слова малечі правда.  Наші випускники є творчими та креативними, стильними та спортивними, талановитими, незламними, дружніми, винахідливіми, переможцями , вони Молодь, яка змінює світ.

Художні номери викоикали шквал оплесків, сльози радості та смутку. Вразив усіх  вокальний номер Синицького Олега з мамою Ольгою. Зворушливі слова подяки батькам  пролунали від Мамунько Катерини. А з напутнім словом – благословенням звернулась до  дітей мама учня 11-Б класу Баландюк Валентина Василівна.

Прощальні па вальсу-і щасливі, схвильовані та трішки втомлені, усі розійшлися. НВК вкотре попрощався зі своїми учнями.

                                                                                                                                     Безпалько І.Ю.