Навчальні екскурсії

Автор: nvk3.

( 5 Голоси(ів) ) 

Навчальні екскурсії – це завжди цікаво, пізнавально та весело. Екскурсії у 4-их класах проходили з таких предметів: англійська мова, літературне читання, природознавство, основи здоров’я.

Пізнавальні бесіди, екскурсії до бібліотеки, в міський парк, по місту, на підприємства рідного міста не залишили байдужим жодного вихованця

 

Учень 4-Б класу Капуш Матвій захоплено розповідає про екскурсію на підприємство «Агробізнес»:

«У понеділок 27.05 ми з класом відвідали хлібзавод «Агробізнес». Зайшовши в приміщення пекарень ми відчули надзвичайно смачний запах хліба. Пройшовши дальше, ми побачили як підходить тісто на круасани. З кожним кроком нашим нас супроводжував хліб,який пересувався по автоматизованій стрічці. Він прямував до печі, де запікався. По завершені екскурсії нас вгостили смачними круасанами. Екскурсія була цікавою.»

Випускник Горох Павло ділиться враженнями після екскурсії на пожежну станцію:

«30 травня я з учнями мого класу були в пожежній частині нашого міста. З початку екскурсії нам показали нову модель пожежного автомобіля. В цієї моделі набагато більше функцій порівняно зі своїми «предками». Пізніше нам дозволили подивитись на старші моделі. Деяким учням дозволили приміряти захисні каски та бронежилет, який важить до 30 кг. Згодом ми пішли в тренувальий табір. Там було багато випробувань на силу, швидкість та витривалість. Вдячні та захоплені екскурсію ми попрощались з рятівниками нашого міста.»

Автори: Капуш Матвій,  Горох Павло чні 4-Б класу

Вчитель Дрзд І.В.