Подорож-подарунок для випускників до міст Львів, Трускавець

Автор: nvk3.

( 6 Голоси(ів) ) 

В якості подарунку на випуск батьки організували надзвичайно захоплюючу та цікаву подорож до м.Львів та м.Трускавець.

Всі чекали з нетерпінням 2 червня, день, коли у багатьох діток здійснювалась мрія. Першою зупинкою подорожі став відомий стадіон «Львів-Арена», де суворий і водночас жартівливий арбітр зустрів нас і провів по цікавих місцях. Діти захоплені цікавою розповіддю екскурсовода відвідали роздягальні футболістів, де побували знамениті футболісти української збірної по футболу та легенди світового футболу, побачили красу і велич поля, де здобували перемоги різні команди України і проходили матчі «Євро-2012». Відвідали  усі поверхи місць для глядачів( їх є 4) і відчули себе президентами та поважними особами, посидівши на VIP-місцях, побачили аудиторну та бенкетну зали, які вміщують понад 1000 учасників. Завершальною зупинкою екскурсії був  музей стадіону, де діти мали можливість побачити спортивний одяг відомих футболістів та м’ячі з їхніми автографами.

 

Другою зупинкою подорожі став дельфінарій у м.Трускавець. Шоу-програма за участю дельфінів та морських котиків захопила дітей та дорослих на годинку поринула у дитинство. Ігри дельфінів з залом, фото та купання з дельфінами залишать спогад у дитячій пам’яті на довгі роки.

Завершальна частина подорожі став зоопарк «Лімпопо». Дітки могли побачити як відомих їм тварин, так і рідкісних, занесених до Червоної книги України Мавпочки, лемури, лінивці, всілякі птахи(сови, папуги, голуби, пелікани, фламінго, чорний лебідь, сірий журавель та ін..) та гризуни, ведмеді, дикі кішки ( леопард, лев, уссурійський тигр, білі тигри, гепард, пантера), баранці, лами, верблюди  - це не весь перелік тварин, яких учні могли побачити у зоопарку.

Втомлені, проте щасливі та захоплені від насиченої подорожі ми усі повернулись по рідних домівках.

Автор: Дрозд І.В.