Випускний вечір у 4-Б класі Волочиського НВК

Автор: nvk3.

( 6 Голоси(ів) ) 

І ось відбулися випускні бали четвертих класів, де  школярики попрощалися з першими сходинками дитинства та першою вчителькою, яка впевнено вела їх  стежинами шкільної науки, та пообіцяли своїм майбутнім класним керівникам і надалі бути взірцем у навчанні й вихованні.

 

Як одна прекрасна мить пролетіли роки навчання в початковій школі. Чотири роки минуло з того часу, як діти вперше несміливо переступили шкільний поріг. За цей час школа стала для них рідною домівкою. Наші чотирикласними подорослішали, отримали ґрунтовні знання і своїми успіхами у навчанні довели, що готові стати п’ятикласниками.

Випусний вечір у 4-Б класі підготувала вчитель Дрозд Інна Володимирівна. Він пройшов у теплій та веселій атмосфері . Крім офіційної частини з врученням подяк баткам та дипломів випускникам , був  підготовлений  і невеликий святковий концерт за участю випускників, які співали пісні, танцювали, розважали глядачів жартами, декламували вірші. Батьки цих талановитих дітей не стояли осторонь: справжнім сюрпризом для всіх присутніх стали слова батьків до своїх діток, після якого глядачі зрозуміли, у кого вдалися такі талановиті дітлахи.

А вчитель 4-Б класу запросила учнів та гостей на галапанораму, під час якого присутні разом з випускниками перенеслися в часі: побували в минулому і повернулися в теперішнє.

Зі слозами щастя і водночас смутку закінчився навчальний рік та щасливі роки початкової школи для учнів 4-Б класу. В щасливу путь!

Автор : Дрозд І.В.