Свято Останнього дзвоника

Автор: nvk3.

( 9 Голоси(ів) ) 

Ось і закінчилось дитинство останнім дзвоником. Тепер, наче птахи, гнізда покидаєм, щоб пізнати життя й дивовижні світи. Ще вчора ми сиділи за партами, писали конспекти у зошит, а сьогодні такі гарні готуємось до святкової лінійки.

    Двір наповнюється людьми: випускники, батьки, вчителі, школярі, працівники комплексу. Під урочисту музику починається лінійка. Звучать слова, присвячені школі та вчителям.

 

Виступають маленькі першокласники та вже дорослі випускники. Але у святковому настрої відчувається ноти смутку: це останній дзвінок; остання лінійка в школі, яка ніколи не повториться.

Ведучі свята Возняк Дарія та Биць Валерій запрошували до виступів директора Ревуцького В.В., класного керівника 11-А класу Тернавську  Ірину Володимирівну, настанови якої ми запам’ятаємо на все життя, першу вчительку 11-Б класу Кушнір Оксану Іванівну та матір випускниці Грабовську Ірину Петрівнау,  які привітали учнів із закінченням ще одного навчального року, а нам, випускникам побажали легкої здачі ЗНО та успіхів у всіх починаннях.

Ми дякуємо не лише усім  присутнім на цій лінійці, а й тим, хто брав  активну участь у нашому шкільному житті, за все, що стане незабутнім  і залишить у серці приємний спогад про найкращі шкільні роки.

Кульмінація свята- останній дзвінок. Право дати останній дзвінок отримав учень 11-Б класу Вітюк Назар та першокласниця Ковтун  Анастасія.

Святковою колоною разом з вчителями  та першокласниками випускники 11-х та  учнів 9-х класів пройшлися вулицями міста до меморіалу Слави,  щоб вшанувати пам’ять про полеглих бійців, які зберегли нам мирне майбутнє. Очолювали колону,  несучи корзину, Наумова Евіліна та Жила Любомир.

  Як і кожне прощання, прощання з рідною школою хвилююче та сумне. Хвилюємось й ми, адже попереду ще зовнішнє незалежне оцінювання. Хвилюються й вчителі, тому що ми стали частинкою їхньої душі.

Ми обіцяємо, що не підведемо Вас і будемо пам’ятати  наш рідний НВК!

 

Федоркова Катерина, Грабовська Марина