Дорогі мої, любі діти!

Автор: nvk3.

( 9 Голоси(ів) ) 

Щиро вітаю вас із закінченням базової школи! Ще ніби вчора ви, маленькі та несміливі п’ятикласники, переступили поріг нашого кабінету. А сьогодні переді мною дев’ятикласники – гарні хлопці та вродливі дівчатка, які за п’ять років стали мені рідними дітьми.

 Наш 9-А – це тридцять два учні, двадцять один хлопчик та одинадцять дівчаток. Наш 9-А – це дружний клас, який уміє цінувати дружбу та допомагати один одному, це веселі та життєрадісні, оптимісти у будь-якій ситуації.

Впродовж нашого спільного шкільного життя були і не виконані вчасно домашні завдання, і вірші, які здам «на другий раз», і екскурсійні поїздки, і Дні класу, і спільна праця на клумбі чи прибирання території парку, і спортивні змагання, і міні-футбол, і пісенний конкурс «Водограй». Були сміх і сльози, перемоги і поразки, позитивні емоції і не дуже. Була перша ДПА, перші іспити, з якими ви достойно справилися.

Але, на жаль, дуже швидко лине час. Хотілося б його зупинити, стримати, але це неможливо. І ви вже випускники. Це ваш перший випускний, перший документ про освіту. І перший ваш світанок будемо зустрічати в Карпатах.

Попереду будуть інші навчальні заклади, ще не один документ про освіту ви здобудете, але це перший – і тому надзвичайно важливий.

Більшість з вас продовжить навчання в десятому класі нашого НВК, дехто має намір  здобути освіту та майбутню професію в інших навчальних  закладах.

Бажаю, щоб всі ваші плани, мрії здійснилися, і задумане стало реальністю.

Нехай не з завтрашнього, а прямо з сьогоднішнього дня ваше життя наповниться новими емоціями, звершеннями очікувань, ідеями.

Бажаю, щоб кожен день був наповнений світлом і приємними подіями.

Хочу подякувати за емоції, переживання, хвилювання і радості, які ви мені дарували кожен день. 

Багато чому я вас навчила. Як поводитися, як діяти в складних життєвих ситуаціях. Сподіваюся, що мої уроки допоможуть вам у житті. Бажаю, аби літні канікули були позитивними, веселими та щасливими.

Шановні батьки, звертаючись до Вас, хочу подякувати за те розуміння, підтримку, увагу, яку я відчувала протягом нашого спілкування. Це і ремонт класного приміщення, і обігрівач, коли надворі морозило, і можливість організувати нашим дітям цікаве дозвілля, і ще багато-багато інших приємних моментів.

Зичу всім  насамперед здоров’я, достатку, благополуччя. Сили черпаймо у своїх родинах, сім’ях, своїх дітях. Злагоди нам усім, мирного неба, любові, радості від життя. Бажаю, щоб кожен день був наповнений світлом і приємними подіями.

 

                            З повагою та любов’ю класний керівник Молотай Ю.Г.