НАШИМ ВИПУСКНИКАМ (вітання від вчителів)

Автор: nvk3.

( 7 Голоси(ів) ) 

За вікнами світить сонечко нарешті прийшло літо. Пролунав останній дзвоник, девятикласники розпочали складати ДПА. А наші випускники продовжують виборювати свої бали ЗНО, готуються, хвилюються. Аби їх підтримати вчителі-предметники хочуть побажати їм усього найкращого, згадати минулі роки.

 

Дорогі мої одиннадцятикласники, вже завтра перед вами відкриються тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо, впевнено, пам’ятаючи, що ви завжди були і будете моєю надією, надією своїх перших учителів, класних керівників, педагогів, які віддали вам частинку свого серця, вивели на широкий життєвий шлях. Нехай ваші успіхи у майбутньому стануть учителям винагородою за їх працю і терпіння.

Шановні випускники! Вирушаючи у далеку й незвідану дорогу візьміть із собою наші благословення, напутні слова, які додадуть вам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні високих ідеалів і омріяних цілей вашого щасливого майбутнього життя.

В добру путь дорогі мої випускники, здійснення усіх задумів. Хай щасливим буде для вас шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Щасливої та щедрої долі у житті!

 

З повагою Липа Лариса Борисівна

Шановні випускники 11-Б класу!

Що вам побажати на порозі нового життя?

Бажаю кохання, гарних подій

Здійснення задумів планів і мрій,

Щастя квітучого, злетів найвищих

Шляхів до мети легких і найближчих!!!

Хай вас не лякає невідомість. У кожного в житті обов’язково все складеться, треба докласти трохи зусиль і сміливо долати труднощі.

Більшість з вас стануть студентами і переживуть ще чимало чудових хвилин, але школа залишиться у ваших серцях на все життя.

Збережіть в собі жагу життя і знань!

Хай щастить вам завжди і в усьому

Не зазнайте горя і біди

Майте друзів вірних на дорозі

З ними легше по житті йти.

Валовина І.В.

 

Дорогі мої діти, ось і настали, мабуть, найважливіші дні у вашому житті— останній дзвоник, а за ним і випускний. Ці дні святкові, незвичайні, бо переповнені одночасно і великою радістю, і ще більшим хвилюванням.

Ваше дитинство залишилося позаду, позаду залишились вивчені і невивчені уроки, тематичні оцінювання, різноманітні шкільні заходи. Стільки стежок потоптано навколо школи, і стільки доріг відкривається в нове життя. 

Ви на порозі самостійного дорослого життя. Знаєте, дорогі мої, що тривога і хвилювання проймають вчительське серце, чи зумієте адаптуватися в нових для вас умовах, у незвіданому житті? Чи зможете бути сильними, наполегливими, старанними та відповідальними? Нас, вчителів, хвилює все, що пов’язане з вами, бо ви – це зміст нашого життя сьогодні і наше майбутнє.

Дорогий мій 11-А! Ми разом з 5-го класу. Ви зростали, навчались усіляким премудростям, а вже через літо станете студентами. Тож сміливо ступайте на незвідану, але таку цікаву стежку студентського життя. Навчіться поважати своїх викладачів, цінувати студентську дружбу. Труднощі, звичайно ж, будуть, але навчіться жити, долаючи їх. І не забувайте, що поряд з вами щомиті, щохвилини  будуть крокувати ваші батьки, радіючи вашим успіхам і переживаючи за ваші невдачі.

Пам’ятайте, що частина моєї душі віддана вам, і назавжди  ви залишитесь у моєму серці.

Любі мої діти! Я вас люблю і прошу у Бога  гарної вам людської долі. Прийміть моє вчительсько – батьківське благословення, і у добру, щасливу путь,  у нове життя.

 

З повагою та любовю вчитель української мови та літератури Молотай Ю.Г.

 

 

Любі випускники 11 А класу!

      У ці травневі дні  календар нагадує нам, що ви підходите до першого важливого життєвого рубежу і скоро для вас пролунає і шкільний останній дзвоник, і зазвучать акорди  прощального  випускного вальсу, а  світанкове сонце покличе вас у нове різнобарв'я життя.

   Кожен випуск залишає в пам’яті  та на серці учителя  згадку про себе. Мої спогади  будуть  радісними, світлими, спокійними. Бо ж ви і були такими: добрими, веселими, дружніми, працьовитими. З вами було затишно працювати, ви  відповідально ставились до науки, готували домашні завдання, цікаві проекти. Серед вас  зродилась і моя успішна олімпіадниця Федоркова  Катя. Тай в іншому шкільному житті 11А демонстрував креатив та старанність.

    І я з великим задоволенням та радістю на душі хочу вітати вас усіх з вдалим завершенням навчання у Волочиському НВК.  Бажатиму вам нових успішних  стартів. Де б ви не були,  гордо несіть ім’я   ВИПУСКНИКА НВК! Ставайте господарями своєї долі та своєї землі! Творіть корисні справи, примножуйте   власні  здобутки, розвивайтесь і виконайте кожен свою   важливу життєву місію за покликанням серця. І нехай вам не забракне знань, сміливості, впевненості, щоб бути кращими та компетентними дорослими молодими людьми.

 А ще бажаю вам невичерпної енергії,  віри в себе, юнацького завзяття, міцного здоров’я. І хай щасливо здійснюються усі ваші мрії, радісними стають очікування!!!

 І кажу вам: «  ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ…»

 ОленаВіталіївнаМаньковська

 

                           

 

 

У житті так заведено, що в приємні моменти час летить непомітно. Настільки ж швидко пролетіли і мої уроки з вами, попереду багатьох лякає невідомість. Проте боятися її не варто, у кожного обов'язково в житті все складеться, треба лише докласти трохи зусиль і сміливо долати труднощі. Усі ви станете студентами і переживете ще чимало чудових хвилин, але школа залишиться у ваших серцях на все життя. Адже саме тут ви  стали такими якими ви є зараз. Збережіть в собі жагу життя і знань і не бійтеся труднощів!
                                                                                                                                                Романова Л.А.

Успіхів вам, випускники, не бійтеся заврашнього дня, він все одно прийде, а яким він буде, залежить тільки віл вас.

                                                                                                              Юний журналіст Танащук Богдан