НАШИМ ВИПУСКНИКАМ …

Автор: nvk3.

( 16 Голоси(ів) ) 

За вікнами кінець травня. Сонячних днів не так багато у цьому році. А дощів навпаки більше ніж вдосталь. Природа починає вигравати різними барвами. Багато зелені, різнокольорових квітів. Наші квіточки, одинадцятикласники, теж готові в нове життя. Але останній день або як говорять у нас в школі «дурний дзвоник» ніхто не міг пропустити.

 

Отже, 17 травня, у п’ятницю, в актовому залі НВК учні прощалися з дитинством, зі своїми вчителями та дякували усім працівникам школи. Розпочали це дійство учні 11-А класу. Святково прикрашена сцена. Ведучі Синицький Олег та Мамунько Катерина, Росоловський Влад та Михайлова Дар’я розпочали церемонію нагородження «Зірка освіти». Вони по черзі запрошують усіх своїх вчителів, бібліотекарів, працівників кухні, медсестру, прибиральниць. Кожен з них отримує зірку та солодкий подарунок. В кінці нагородження пролунав постріл, який обсипав золотим дощем усіх, хто знаходився на сцені.

Наступної перерви сцену зайняли учні 11-Б класу. Ведучі Семенюк Олександр та Борун Ангеліна, Вітюк Назар та Грабовська Марина розпочали свою церемонію нагородження «Міс НВК 2019». Кожен вчитель почув слова подяки та став переможцем у певній номінації. Вчителі отримували пам’ятні стрічки з написом та солодкий подарунок. Прощальний танець  учнів зі своїми вчителями викликав бурхливі оплески глядачів, щасливі посмішки присутніх та сльози на очах батьків.

 Звичайно, найбільше гарних слів отримали класні керівники, які протягом семи років були поруч. Ірина Володимирівна та Тамара Павлівна вручили своїм улюбленцям торти на знак подяки. Учні 11-Б класу нагородили свого керівника титулом «Міс НВК 2019» на коронували.

Цей день був надто емоційним, один із найпамятніших днів в житті школярів. Його завжди чекають усі, хвилюються. В п’ятницю випускники змогли попрощатися з усіма людьми, які супроводжували їх протягом їхнього шкільного життя. Залишилося тільки побажати їм вдалого старту, адже з вівторка вони починають складання ЗНО. Щасти вам, дорогі наші!!!

                                                                                                             Юний журналіст Вовк Марина