Звітний концерт «Барвограю»

Автор: nvk3.

( 7 Голоси(ів) ) 

У травні підбивають підсумки усі творчі колективи. Не оминуло це і наш навчально-виховний комплекс. 10 травня в актовій залі НВК відбувся творчий звіт хору зразкового колективу студії співу «Барвограй».

 

Повна  глядацька зала зібрала учнів, вчителів, батьків. Усі з нетерпінням чекали початку. Зявилися ведучі Биць Валерій та Андрієвська Ганна. Вони оголошують про початок концерту та запрошують на сцену  гурток зведеного молодшого хору, які виконали пісню «Перлина Україна». Вперше на сцені з’явилась  новий керівник молодшої хору Безпалько Інна Юріївна. Вона спочатку сором’язливо, а потім майстерно диригувала своїми вихованцями. До них долучилася Андрійчук Сніжана і вони виконали пісню «Діти за мир у всьому світі».

 Найстарші учасники хору Конопацька Валерія та Андрійчук Сніжана виконали «Веснянку» та «Прийшла кума до кумоньки».

До нашого закладу завітала Плотнікова А.М, яка привітала  керівників хору, згадала як усе починалося. Звернулася до учасників хору зі словами подяки та вручила Почесні Грамоти випускникам Синицькому Олегу, Конопацькій Валерії,  Андрійчук Сніжані та Дрозд А.

На сцену вийшли наймолодші вихованці хору «Барвограй», які ще й сьогодні живуть у своєму світі добра та любові та виконали пісню «Зіронька ранкова».

 Солісти хору радували усіх присутніх своїми виступами. Сінькова Оксана, Олійник Владислав, Синицький Олег, Конопацька Валерія, Умрихін Лілія, Сілкіна Ірина- це яскраві наші таланти, які зірвали оплески глядачів.

Потужним був виступ вокальної групи гуртка зведеного хору старшокласників, яка виконала «Попурі українських пісень»- і зал підспівував їм.

«Слава Україні»- остання пісня, яка змусила глядачів піднятися зі своїх місць і не шкодуючи долоней плескати артистам.

 З вітальним словом до хористів і їхніх керівників звернувся директор НВК Ревуцький В.В., також він вручив Грамоти учасникам хору Михалішеній Христині та Грабовській Марині.

Позаду ще один звіт, а попереду нові пісні, нові виступи, нові таланти.

                                                                                                Юний журналіст Слобода Ілля