ВЕЛИКОДНЄ ДЕРЕВО У ШКОЛІ

Автор: nvk3.

( 7 Голоси(ів) ) 

Великдень! Христос воскрес!

Як тут не радіти?

Чарівне Дерево чудес

Дарують всім вам діти!

Кожного року навесні до нас приходить свято Воскресіння Христа. І з цим приходом ніби воскресає все навкруги: розквітають дерева, починає буяти яскравими фарбами зелений килим, який стрімко вкриває землю. Великодні свята ніби надихають на новий виток життя, відігрівають після зимових холодів, воскресають в нас надії, мрії.

 

Упродовж передсвяткового тижня учні й педагоги Волочиського НВК  активного готувалися до зустрічі Воскресіння Христового. Результатом роботи стала тематична виставка пасхальних дерев та кошиків, які були виготовлені руками учнів.

 

Фантазія, талант та відчуття прекрасного у юних  майстрів вилилися у багатоманітності та різнобарв’ї представлених робіт. Захід залучає дітей до відродження, збереження українських народних традицій щодо виготовлення Великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва, надання учням можливості проявити свою індивідуальність.

Дивує та захоплює різноманітність технік,  якими були виконані роботи: ниткографія. квілінг, вишивка бісером, паперопластика, малюнок, оригамі, аплікація тканиною, рисом, слюдою, ліплення з пластиліну, солоного тіста та інші.

У виставці взяли участь усі учні з 1 по 10 клас. Хотілося б подякувати усім, хто взяв  участь у підготовці цього свята. Адже у наш досить складний час є великою справою є виховання любові до рідних традицій, патріотизму  і духовності підростаючого покоління. Вірю, що ті зерна, які були засіяні у душі  дитячі, проростуть добрими паростками на їхніх серцях!

                                                             Юний журналіст Слобода Ілля