НАШИМ ВИПУСКНИКАМ (родом з дитинства)

Автор: nvk3.

( 8 Голоси(ів) ) 

Незабаром пролунає ще один начальний рік. Знов наш навчальний заклад попрощається зі своїми найстаршими учнями, нашою гордістю, красою, випускниками одинадцятих класів. Але в далекому 2008 році вони вперше прийшли до школи, боязко оглядаючись по сторонах. Роззявивши рота стояли на святі Першого дзвоника, оглядаючи першу вчительку та однокласників. Саме перші вчителі змогли замінити їм батьків, навчити їх азам шкільної науки.

 

Учнів 1-А класу зустрічала Герасимюк Любов Федорівна. Слово її.

Любі, милі, дорогі найкращі мої випускники учні 11- А класу!

 Сьогодні ви уже випускники. Як непомітно, мов на хмаринці, пронеслось 11 років шкільного життя.

Від першої літери, першого слова, першої оцінки до складних випускних завдань ви подолали шлях успішно. Кожен з вас за цей час мав змогу показати свої знання, навики, творчість.

Ви не тільки опановували премудрості різних наук, а ще вчилися любити рідну Україну, поважати і шанувати старших, бути справедливими і чесними у житті. Вчилися жити, трудитися, долати труднощі, боротися і перемагати.

Назавжди залишилися приємні спогади про цікаві екскурсії, веселі свята, чудові концерти, різні конкурси, змагання.

Коли ви заходити в клас, мої третьокласники з захопленням дивляться на чарівних красивих, розумних і талановитих Катерину і Наталю, Дашу і Юлю, Оленку і Олесю, Дарину і Мирославу, Тетяну і Машу. А які сильні, мужні, рухливі і меткі Максим і Ігор, Олег і Володя, Владислав І Максим. Кожен з вас отримав від свого ангела-охоронця поцілунок в чоло-і ви стали розумні, в обличчя-і ви стали красиві, а найголовніше в серце-і ви є добрими, сердечними, людяними.

Все, що у вас найкращого, все від ваших рідних батьків. Це вони завжди поруч з вами крокували з класу в клас, підтримували і допомагали. А як вони зараз змінилися! Стали молодшими, веселішими, сміливішими, бо бачать, що їхні діти виросли порядними людьми.

І я бажаювам, щоб обличчя завжди були осяяні доброю усмішкою, думки спрямовані на добрі справи, а душа, щоб ніколи не зачерствіла до рідних і чужих людей, які чекають від вас доброти! Успіхів завжди! Успіхів в усьому! Успіхів на довгі і довгі роки!!!

                                                                                Перша вчителька  Люба Федорівна

Учнів 1-Б класу повела за руку Сінькова Раїса Варфоломіївна. Це були її останні першачки, з якими вона працювала у школі. Зараз Раїса Варфоломіївна знаходиться на заслуженому відпочинку, але вона дуже добре пам’ятає цих малюків.

Дорогі мої першокласники 1-Б класу! 1 Вересня 2008 року ми з вами розпочали наш спільний проект – навчання в початковій школі. Наш рідний НВК радо прийняв вас в свою сім’ю і час стрімко полетів вперед: будні, свята, канікули. І знову, знову, знову… Все це було зовсім недавно. А сьогодні я звертаюсь до вас – випускників 11-го класу 2019 року випуску.

Ви останній клас, який я випустила за довгі роки своєї педагогічної роботи. І хоча сьогодні не всі ви випускаєтеся з комплексу, та я хочу згадати кожного учня свого класу як випускника Волочиського НВК 4,9,11-го класів.

   

ВИПУСКНИК

1

Волох Настя

   

11-А

2

Гашинський Саша

4-Б

   

3

Жила Любчик

   

11-Б

4

Кривий Максим

   

11-А

5

Кушнірчук Іринка

   

11-Б

6

Лисюк Антон

   

11-А

7

Манькевич Ігор

 

9-Б

 

8

Марценюк Вадим

 

9-Б

 

9

Мельник Яна

 

9-Б

 

10

Містряков Віталік

   

11-А

11

Ролдич Настя

 

9-Б

 

12

Сірський  Святослав

 

9-Б

 

13

Слободян Олесь

 

9-Б

 

14

Чемерис Рома

4-Б

   

15

Якимів Володя

4-Б

   
     

Наш клас був невеликий по чисельності – всього 15 учнів: 4 дівчинки та 11 хлопчиків. Кожна дитина була зі своїм особливим характером, всі різні за вподобаннями, неординарні. Я навчала вас  не тільки читати й писати, а й шанувати батьків, бути ввічливими, чесними,  справедливими, мужніми, не боятися труднощів. Ми вчилися поважати один одного, бути дружніми, свідомими до свого основного обов‘язку – навчання. І нам це вдавалось. Нас завжди підтримували і допомагали найрідніші люди – батьки, бабусі й дідусі. Разом із вами вони раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку.   

Любі випускники! Попереду найважливіше – ЗНО, результат якого визначатиме ваше майбутнє. Бажаю успішно пройти  ці випробування і стати студентами омріяних вузів.

Вітаю вас із закінченням школи, дорогі мої діти! Почувайтеся впевнено, сміливо йдіть до своїх цілей, робіть добрі справи, своїми вчинками притягуйте до себе доброзичливих і порядних людей, щоб життя було насичене яскравими і теплими подіями. Щасливої вам життєвої долі та вагомих успіхів! Я вірю, що ви станете яскравими представниками нового покоління українців в нашій країні. Наше майбутнє – за вами. Країні потрібні молоді, а значить сильні!

                                                             Перша вчителька Сінькова Раїса Варфоломіївна

 

Третім класом були учні 1-В класу. Зустрічала їх Сінькова Ольга Володимирівна, але продовжили навчатися вони в іншої вчительки, Кушнір Оксани Іванівни. Саме вона звертається до своїх перших випускників.

     Дорогі мої діти. Ще зовсім недавно я збирала Вас у перший клас. Вчила бути творчими, дружніми і чуйними один до одного. Разом ми вчилися, відпочивали, проводили родинні свята. В памяті моїй Ви назавжди залишитеся тими маленькими і допитливими дітьми, що завжди намагалися пізнати багато нового і цікавого.

     Протягом цих 11 років ми з Вами завжди зустрічалися з відкритою душею, готували творчі виступи на  масові виховні заходи, концерти та конкурси. Під час цих зустрічей я вчила Вас, а Ви вчили мене. Ми завжди знаходили вірне і оптимальне вирішення різних питань.

     Ви – клас, що СПІВАЄ, ТАНЦЮЄ, ЗАЙМАЄТЬСЯ СПОРТОМ. І про Ваші досягнення у цих напрямках знають не лише в нашій школі і місті, а й далеко за його межами. І в цьому ви КЛАСНІ !!!!!

     Будьте і надалі такими ж щирими і добрими, творчими і щасливими, цілеспрямованими і життєрадісними, якими Ви запамяталися мені. Завзяття Вам, впевненості в досягненні мети, удачі і щасливої життєвої долі!

      Залишаючи стіни нашої школи, Ви памятайте, що моє серце завжди відкрите до спілкування з Вами.

                                                       Ваша перша вчителька Оксана Іванівна Кушнір

                                                                                     Юний журналіст Ямкова Катерина