НАШИМ ВИПУСКНИКАМ

Автор: nvk3.

( 8 Голоси(ів) ) 

Наші одинадцятикласники скоро стануть випускниками 2019 року-і назавжди залишать учнівські парти. Звичайно, вони ще приходитимуть до школи, але тільки задля того, щоб поспілкуватися зі своїми вчителями. Спочатку ті зустрічі будуть частішими, а потім-все рідше і рідше. Які ж спогади про школу вони заберуть з собою? Адже це 11 років їхнього життя. Їм слово…

 

 

 

11-А клас

Мамунько Катерина

Як кажуть, школа-це друга домівка. У цьому такому рідному домі було все: від знайомства з друзями і до сварок, від радості за чудову оцінку до суму через двійку. У цій школі мені дали все лише позитивне і корисне: навчили думати і відповідати за слова, висловлювати свої почуття, виправляти помилки. Саме тут виховували в мені силу волі, терпіння, мужність. Незабаром пролунає останній дзвоник і шкільне життя залишиться позаду. Але я із теплотою та любов’ю буду згадувати про ці найкращі дні, сповнені радістю і щастя. І як би там не склалося майбутнє, куди б не завела доля, я завжди пам’ятатиму своїх однокласників, учителів, свій клас, свою рідну школу.

 Мазур Максим

Найкращі спогади були тоді, коли ми ходили гуляти з класом, коли ми святкували день класу і готувалися до змагань на шосте грудня.

Дрогоруб Олена

З шкільним життям у мене пов’язано дуже багато приємних, незабутніх моментів, які залишаться у моїй пам’яті.

Було всяке: ми сварилися, сперечалися, підтримували один одного у важкі і відповідальні моменти, відпочивали разом. Я дуже вдячна усім вчителям і класному керівнику за те,що вони вклали  свої знання і сили для того, щоб ми були, в першу чергу, людьми,особистостями і освіченими патріотами своєї країни. Ми навчилися не опускати руки, твердо стояти на своєму.

Дякую Вам за це.

Блаженець Дарія

Тут в школі я знайшла своїх вірних друзів.

Лисюк Антон

Школа-це те місце, де ми проводимо дуже багато часу. У школі ми отримуємо знання, знаходимо вірних друзів.

Пальчук

Школа дала мені знання, перших друзів, перші любов. Школа-це круто!!!

Синицький Олег

Завдяки школі я зміг перебороти свої страхи, показати себе і пізнати багато чого нового.

Горбатюк Катерина

В стінах школи ми пережили багато щасливих, веселих та незабутніх моментів. Саме тут ми виховали свою силу волі, терпіння , раділи перемогам та навчилися не опускати руки після невдач. А головне, знайшли справжніх друзів і були дійсно дружнім класом. Я ніколи не забуду ці шкільні роки.

Гопанчук Мирослава

На мою думку, в школі нас навчили порядку, прагнення до розвитку, поваги до старших, поведінці у суспільстві. Ми навчились правильно висловлювати свої думки і прагнення.

Зозуля Тетяна

У школі я навчилась бути собою і знайшла багато друзів.

Надеіна Наталія

Школа стала чудовим стартом. Саме тут відбулося багато важливих  для мене  подій, які вплинули на формування мене як особистості.

Петерчук Мар’яна

В школі пройшли мої найкращі роки життя. Тут лише найяскравіші спогади та дружній колектив. Я щаслива, що навчаюсь саме тут.

Кривий Максим

Від школи , шкільного життя, в мене буде дуже багато спогадів. Звичайно, більшість із них буде пов’язані із життям нашого класу. Але, незважаючи на це, я хочу подякувати всім вчителям і класному керівнику.

Веретюк Володимир

Дуже багато спогадів буде в мене з шкільного життя. Є хороші спогади, є не дуже хороші. Але школа для мене це круто. Ходіть в школу!

 

А далі роздуми учнів 11-Б класу

Шкільні роки – це свято, подорожі, дружба й перше кохання. Скоро для нас, одинадцятикласників,  пролунаєсрібна мелодія останнього дзвоника. Я завжди пам'ятатиму  своїх учителів із вдячністю. Вони бачили, як ми ростемо, тактовно допомагали долати перешкоди, позбуватися недоліків.

Я згадую, з яким задоволенням  ми ходили в їдальню, напевне, другої перерви усі чекали найбільше. Згадуючи наші військові змагання, свята  та просто шкільні будні, я з упевненістю  можу сказати, що це були найкращі моменти, які запам'ятаються назавжди!

                                                                                                ( Михалішина Христина)

Школа – місце, де ми пізнаємо себе. Тут знаходимо друзів і ворогів, досягаємо успіху і переживаємо невдачі. Саме останній рік у  нашому НВК  найбільше дав мені життєвих уроків: людина виявляє себе у своїх діях, будь простим і люди до тебе потягнуться, будь сильним, бо життя підкине  ще багато проблем…

Я ніколи не забуду свого класного керівника Тамару Павлівну, яка  вчила нас відповідати за свої дії і завжди бути людяними.

                                                                                                   (Грабовська Марина)

Школа завжди була для мене чимось світлим та хорошим. Я навчаюсь у Волочиському НВК.  Тут працюють  кваліфіковані педагоги, яким притаманні найкращі людські риси. Я не можу сказати, який предмет  був моїм найулюбленішим.  Адже кожен по-своєму цікавий, пізнавальний. Хочу подякувати усім вчителям, які  11 років навчали, виховували  і зробили  з мене не тільки освічену людину, а й  особистість.

                                                                                                            ( Борун Ангеліна)

Школа для мене – це не просто місце, де я навчаюся, це значна частка мого життя. Коли першокласник  йде до школи, він ще дитина, а закінчує школу вже юнак. Тому школа така важлива: ми тут виростаємо, вчимося спілкуватися з однолітками, сваримося і миримося, допомагаємо один одному і змагаємося.

У нашому НВК я  по-справжньому полюбив спорт. На все життя запам'ятаю, як ми виграли перший раз в історії  нашого закладу турнір  імені Войцехівського .

Зі школою в мене пов'язано дуже багато позитивних емоцій. Тут я знайшов справжніх друзів.

                                                                                                           ( Вітюк Назар)

Гарні спогади про школу – це посмішки вчителів та учнів, які гріють душу.  Разом пережиті труднощі та перешкоди назавжди залишаться у моїй пам'яті.

Я знаю, що кращого  навчання, ніж у нашому НВК, я б не отримав  ні в якій школі нашого міста.   Хочу подякувати вчителям,що допомогли  мені вирости таким, яким я є  сьогодні. Дякую  за навчання і терпіння.

                                                                                                      ( Отінов Тимофій)

Фізкультура – мій улюблений предмет у школі. На уроках  отримуємо можливість оздоровитися: бігаємо, граємо у м'яч,  стрибаємо у довжину. Ми завжди засмучувалися, якщо з якоїсь причини уроки  фізкультури не проводилися.

                                                                                                         ( Галецький  Євген)

У нашому НВК є всі умови для навчання: мультимедійні дошки, комп'ютерні  класи і  навіть автобус, який привозить нас до школи. Але  якщо б мене запитали, що я хочу змінити, я  б відповіла так:» Школа – це другий дім, тому  тут має бути комфортно. Можливо, перше, щоб я зробила, це у кожному класі  поставила нові  парти та шафи,  осучаснила б  спортзал, побудувала б  новий цікавий майданчик перед школою,  реставрувала б теплицю » Багато можна говорити, що  зробити , змінити, додати, але головне те,  що для кожного учня і для мене школа  стала найкращим періодом життя.

                                                                                                     ( Андрійчук Сніжана) 

Хочу побажати всім учням не боятися  одинадцятого  класу. Це буде остання сходинка вашого шкільного життя. Але рік буде незабутній.  Я вам обіцяю!

                                                                                               ( Ладишкіна Віолетта)

 

Ось так.. Не хочеться їх відпускати. Мабуть, ми, дійсно, починаємо цінувати те, що втрачаємо.. Час йде вперед!! Успіхів вам, наші дорогі..

                                                                                                              Юний журналіст Губай Анна