Підбиваємо підсумки..(конкурс-захист МАН)

Автор: nvk3.

( 3 Голоси(ів) ) 

Невід’ємною складовою роботи з обдарованою молоддю є пошук та підтримка талановитих дітей. Участь у шкільних та районних наукових товариствах Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України є тим стартовим майданчиком, який дає школярам перший досвід наукової діяльності, пошуку креативних рішень і презентації власних досягнень.     Саме Мала академія наук об’єднує таких розумних і талановитих юнаків та дівчат! Головним показником досягнень юних дослідників є щорічний Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів.

 

 

     Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук є доробком інтелектуальних та творчих ідей і досягнень, здорової конкурентної боротьби, яка спрямована на розвиток творчої особистості, продовження традицій славетних науковців Хмельниччини.

 Наш НВК завжди відзначався високою активністю та  результативністю участі у конкурсі. Цьогоріч, на жаль, кількість учасників значно зменшилася. Таких сміливців виявилося шестеро.

Господенко Наталія, учениця 9-Б класу, керівник Сірська А.І., відділення «Мовознавство». Секція «Англійська мова»

Устіян Максим, учень 9-Б класу, керівник Гуляк Т.П., відділення «Філософії та суспільствознавств», секція «Правознавство»

Биць Валерій, учень 10-А класу, керівник Старинська С.П., відділення «Філософії та суспільствознавства», секція «Журналістика»

Крива Ірина, учениця 10-А класу, керівник Старинська С.П., відділення «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства», секція «Українська література»

Стрельчук Каміла, учениця 10-А класу, керівник Маньковська О.В., відділення «Хімії та біології», секція «Валеологія»

Возняк Дарія, учениця 10-Б класу, керівник Ткачук І.В., відділення «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства», секція «Фольклористика»

Упродовж 25 грудня 2018 року було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту, науково-дослідницьких робіт, 5 учнів  стали учасниками ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту. Цьогоріч ІІ етап конкурсу-захисту на теренах області проходив у 3 тури:

з 21 січня по 15 лютого 2019 року – заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт;

30 січня, 01, 05, 06, 08 лютого 2019 року – оцінювання навчальних досягнень з базових дисциплін (в on-line режимі);

16 лютого 2019 року – захист науково-дослідницьких робіт.

Найголовніше інтелектуальне змагання для учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України 16 лютого 2019 року традиційно відбувалося на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

 А боротьба між конкурсантами у цьому році була справді запеклою! Варто відзначити належний рівень захисту науково-дослідницьких робіт: високу культуру мовлення конкурсантів, чіткість і грамотність викладення матеріалу, уміння вести дискусію, дотримання регламенту. Захист науково-дослідницьких робіт супроводжувався презентаційними матеріалами.

 Не зовсім вдалим виявився цей рік для нас. Лише двоє наших учнів змоги тріумфувати. Це Стрельчук Каміла, яка посіла 3 місце та Возняк Дарія, яка стала переможницею ІІ етапу та продовжить боротьбу.

Хочеться сподіватися, що наступного року результати будуть крашими, а Даша гідно представить наш заклад у м.Києві на ІІІ етапі конкурсу.

                                                                                         Юний журналіст Крива Ірина