Свято жіноцтва в НВК

Автор: nvk3.

( 7 Голоси(ів) ) 

Вже ледве дихнуло весняним теплом. Ясне сонечко покликало в гості ранню весну. Попливли у небесній височині білосніжні хмарки. Свіжий вітерець торкнувся голих дерев. Та 6 березня в НВК прийшло найулюбленіше свято, яке несе в собі море квітів, тепла, солодощів та сонця.

 

На сцені хлопці: Нікітюк Богдан (6в) та Коростіль Микола (7а),  Биць Валерій (10а) та Олійник Максим (10а). Вони оголошують початок свята і запрошують на сцену директора закладу Ревуцького В.В., який вітає жіноцтво та нагороджує працівників і учнів комплексу, які досягли значних успіхів у професійній діяльності. Далі на сцену підіймаються  Плотнікова А.М, керівник відділу освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради, заступники директора Маньковська О.В., Ткачук І.В., Партута Г.М., Гладин О.С, керівник профспілки НВК Мосендз І.В. Вони вітають присутніх а нагороджують Грамотами та Подяками працівників та учнів, які досягли найкращих результатів у професійній діяльності. Грамотою Волочиського навчально – виховного комплексу були нагороджені вчителі: Ткачук І.В, Гуляк Т.П., Маньковська О.В., Чорна І.Б., Старинська С.П., Мосендз І.В., Олійник І.П., Студенець І.А., Молотай Ю.Г. та учні, які посіли призові місця на олімпіадах та конкурсах ІІ та ІІІ етапів, а саме:Возняк Д., Михайлова Д., Устіян М., Наумова Е., Стрельчук К., Горбатюк К., Козак Х., Старинська В.

Далі учні вітали своїх вчителів художніми номерами. Ніжний вальс від учнів 3-А класу Бович Софії та Ількова Ярослава, танець «Водевіль» від учнів 5-х та 6-х класів, від наших першокласників Ковтун Ані та Ількова Дані танець «Дитячі почуття».

Яскравих вокальних талантів в нас безліч, тому лунало багато пісень. Вокальна група «Нотки» у складі учнів 3-А класу з  піснею «Вітаєм», «Щебетала пташечка» у виконанні учениці 3-В класу Юрик Олександри, вокальна група «Перлинки» у складі учнів 5-А класу із піснею «Грай вигравай», «Крила твоєї любові» заспівала учениця 8-В класу Сілкіна Ірина, «Грай музико» у виконанні учня 5-А класу Биця Віталія, надзвичайно романтична пісня «Журба» у виконанні дівчаток 11-Б класу,  пісня «Як жити без тебе?» пролунала від учня11-А класу Синицького Олега та  пісня «Твоя рідна Земля»  у виконанні Кускової Анастасії учениці 8-Б класу.

Учнівське самоврядування на чолі з Безухом Владиславом,  теж вирішили підготувати сюрприз усім працівникам НВК та підготували коротеньке інтерв’ю про їхні нелегкі робочі будні. Ніжна та тендітна учениця 11-А класу Мамунько Катерина прочитала вірш.  Вчителі чоловіки не залишилися осторонь Бойчук Олег Ігорович та Сіньков Павло Володимирович зі сцени привітали свої колег та учениць.

 Свято закінчилося, але весна тільки починається!!

                                                                                                       Юний журналіст Лучко Крістіна