«Ой водограй, грай для нас, грай…» (ІІІ півфінал)

Автор: nvk3.

( 5 Голоси(ів) ) 

13 лютого о 15.00 ведучі третього конкурсного дня оголосили про продовження півфінальних концертів конкурсу пісні «Водограй». На сцені виструнчились Олійник Максим та Мамунько Катерина, Биць Валерій та Андрійчук Сніжана. Лунають фанфари, глядачі посіли свої місця в залі. Ведучі оголосили умови конкурсу. У ІІІ півфіналі беруть участь учні 5-11класів. Учасники, які пройдуть відбір змагатимуться  у фіналі конкурсу «Водограй», який відбудеться 17 березня  у центрі культури та дозвілля «Гармонія». А нагородження переможців буде відбуватися у категоріях 5-8-і класи та 9-11 класи у двох номінаціях «солісти» та «вокальні колективи».

 

Валерій оголосив  людей, які справедливо та професійно оцінюватимуть виступи наших юних учасників у фестивалі – це наше вельмишановне журі. У його складі:

1. Маньковська Олена Віталіївна –заступник директора з виховної роботи, голова журі.

2. Стець Оксана Борисівна – вчитель музики Волочиського НВК, вчитель методист, лауреат обласного конкурсу Вчитель року, в номінації «Музичне мистецтво».

3. Кушнір Оксана Іванівна –  вчитель методист, лауреат обласного конкурсу Вчитель року, в номінації «початкові класи», керівник зразкового художнього колективу хору «Барвограй».

 Розпочався концерт з виступу наймолодших конкурсантів, учнів 5 класів. Олійник Софія, яка вже була переможницею конкурсу минулого року, вразила глядачів своїм талантом та викликала оплески. Биць Віталій як справжній козак тримався на сцені впевнено, виконуючи свою пісню.  «Білі кораблі» Ільчука Владислава зчинили справжній шторм оплесків в залі.  Миходуй Юлія, яка не вперше бере участь у конкурсі, легко і невимушено долучила глядачів до своєї пісні «Почуй мене». Який же конкурс без пісні «Червона рута», який є талісманом конкурсу, її виконала Мосьпак Єлизавета. Олегу Синицькому підспівув увесь зал, «Як жити без тебе» лунало щиро і проникливо.  Одну з найсучасніших пісень «Там,  де ми є» виконала Відлацька Анастасія.  Татаревська Світлана переспівала відому пісню на вірші І.Франка «Човен».

 Серед вокальних груп родзинкою, безумовно, були дівчата 11-Б класу. Свою пісню «Журба» вони виконували під гітару- і це не залишило байдужим нікого. Учні 7-В змусили усіх глядачів згадати, що ми є українцями. Дівочі колективи 6-В та 6-Г класів виспівували  весело, старанно та натхненно. Учні 10-А познайомила нас з творчістю гурту «Антитіла» та виконали пісню «Все красиво». Симпатії глядачів були сьогодні на боці тріо хлопців 9-Б класу. Хлопці не залишили байдужими нікого.

 Далі журі після наради оголосило склад  учасників, які продовжують змагання. Це

5-8 класи «солісти»: Олійник Софія, Ільчук Владислав, Миходуй Юлія

9-11 класи «солісти»: Мосьпак Єлизавета, Синицький Олег.

5-8 класи «вокальна група»:  учні 7-В, 6-В та 6-Г класів

9-11 класи  «вокальна група»: гурт 11-Б класу, учні 10-А та 9-Г класів

 Отже, до зустрічі у фіналі.

                                                                                                           Юний журналіст Олійник Максим