Тиждень правовиховання в Волочиському НВК

Автор: nvk3.

( 2 Голоси(ів) ) 

Мораль і право, право і закон —

Рушійні сили для життя людини.

А їх знання надасть нам вірний тон

У розвитку держави — України.

 

   Щоб уміло і правильно користуватись своїми правами і добре виконувати свої обов'язки, не порушуючи інтересів інших, треба знати закони. Для цього учні здійснили  мандрівку  у країну  Права.

 

   Тиждень правових знань не оминув і учнів початкових класів. У початковій школі учні отримують перші уявлення про права людини, цінності людського життя, у них формуються навички правил поведінки. У Волочиському навчально-виховному комплексі був проведений виховний захід «Казка вчить. Мої права та обов’язки» серед учнів 4-их класів за участю юних акторів, учнів 4-Б класу.

Виховна година  виявилася  інформаційною, змістовною, динамічною. Учні 4-их класів створили два колажі «Ми – діти світу» та «Мої досягнення за рік», отримали багато нових знань з питань документів, що містять закони та статті прав дитини, правової культури, правового захисту та набули певного досвіду їх на практиці, класним керівникам було вручено пам’ятки «Віночок прав та обов’язків» та «Порушують  мої права в закладі освіти? Мої дії».

 

Автор: класний керівник 4-Б класу Дрозд Інна Володимирівна