Про актуальну тему булінгу розповідають учні 9-Г класу

Автор: nvk3.

( 1 Голос ) 

Булінг-це ганебна зброя,

Яка принизити завжди готова,

Яка нікому не дає пощади,

Яка нікого і ніколи не прощає!

Дитячий булінг-хто ж його не знає?

Сміються всі, а плаче лиш один,

Коли найкращий друг тебе у спину пхає,

Такого не буває у тварин,

Всі кажуть: «Ти істота дивна, ну, типу, не такий, як всі».

 

Всі кажуть: «Ти ворона біла».

Задумайтесь, чим кращі ви?

Та зрозумійте ж ви нарешті,

Що ви не праві зовсім тут,

Одумайтесь, осмисліть врешті,

І оберіть цей світлий путь.

Вірш Назара Лавренчука,учня 9-Г класу

Ми, учні 9-Г класу, спільно з нашими друзями  8-В класу,  плідно попрацювали над  темою профілактики булінгу в учнівському середовищі, адже вважаємо цю проблему надзвичайно актуальною серед школярів. Що ж у нас вийшло? Чудовий захід для учнів 8 та 9 класів. Всі присутні ознайомилися з поняттям булінгу, його видами та тим, як з ним боротися. Отож, коротко про булінг.

Булінг-це агресивна поведінка щодо окремої особи з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.  Булінг може проявлятися у вигляді психологічного тиску(образ, приниження, погрози, ігнорування, тощо) та фізичних знущань(удари, поштовхи, принизливий фізичний контакт, побиття та інше).  Не рідко фізичний і психологічний тиск об’єднуються. Як показує практика, форми шкільного булінгу можуть бути різними: систематичні кепкування з будь-якого приводу(від національності до зовнішнього вигляду дитини); задирство;  різного виду знущання; бойкот або ігнорування; псування особистих речей та ін.

Отож, давайте задумаємося над тим, скільки внутрішніх ран ми можемо завдати іншим, навіть не підозрюючи як вони почуваються, про що думають. Та буває і таке, що і зовнішніх,наприклад, синці чи сліди від побоїв. Тому давайте навчимося стояти горою одне за одного, припинимо говорити погані слова, тобто, припинимо булінг у будь якій його формі. Давайте будемо обережнішими з нашими словами та діями!

Цей захід був корисним для нас і ми сподіваємося, що таких випадків буде менше у нашому шкільному житті.

Підготували: МацеплюкРуслана, Яремішин Валентин та Кузьменко Валерія