Олімпійське лелеченя

Автор: nvk3.

( 2 Голоси(ів) ) 

Нещодавно у стінах нашого навчального закладу відбулися спортивні змагання «Олімпійське лелеченя» між учнями 5-х та 6-х класів. Кожен із класних колективів представив свою команду на участь у змаганнях.

Програма змагань включала: представлення команди, теоретичний конкурс та комбіновану естафету. Учні класів гідно представили свої команди, виголошуючи девізи та показали запальні танці. В теоретичному конкурсі теж всі проявили себе на високому рівні. Завершилися змагання комбінованою естафетою. Це був найвеселіший етап змагань.

Адже команди добре підготувались та все ж таки виникали перешкоди, які призвели до веселих та курйозних ситуацій. Окремим учасникам важко давалися стрибки в мішку та біг в ластах, що викликало величезні овації від вболівальників.

Підійшов час підбивати підсумки, судді змагань оголосили результати. Отож найкращу кількість балів (22,4) показала команда учнів 6-Б класу і виборола почесне І місце. З відривом у 1,1 бала ІІ місце зайняла команда учнів 6-А класу (21,3), ІІІ місце зайняла команда учнів 6-В класу із результатом 20,4 бали. Далі відповідно ІV місце – команда учнів 6-Г класу (18,5), V місце розділили команди учнів 5-А і 5-Б класів із результатом  у 15 балів і VІ місце зайняла команда 5-В класу, набравши 12,2 бали.

 Варто відмітити і те, що в залі було надзвичайно багато вболівальників, що сприяло формуванню в учасників командного духу та згуртованості. І це досить важливо, адже коли учні відчувають підтримку збоку своїх однокласників та батьків – вони впевнено йдуть до перемоги.