Тиждень добрих справ.

Автор: nvk3.

( 1 Голос ) 

На минулому тижні у нашому закладі відбувся звіт «Тижня добрих справ» у  формі стінгазет та збірок матеріалів. Якщо поглянути глибше,  то можливо хтось і скаже : «А що ж це таке, звіт добрих справ? Як про таке можна звітувати?», що це лише формальність і так далі. Але основна наша мета зробити це не на показ,  а виховати у діток почуття взаємодопомоги, підтримки, співчуття.

 

 В чому полягає суть добрих справ? Адже коли ми виконуємо будь-яку роботу, в любому випадку ми очікуємо винагороду, не має значення яку, матеріальну чи духовну. Добрі справи тому і добрі, що винагороди ніхто не очікує. Тобто наші діти знайшли прихисток для кошенят, але вони їм подякувати не можуть і коштами відплатити теж, адже вони тварини. Але учні отримали радість і задоволення від хорошої справи, яку вони зробили. Так само і в будь-якій іншій ситуації: чи то дитина допомогла помити посуд мамі, чи погодувати домашніх улюбленців, будь-яка добра справа оцінюється лише тоді, коли той хто її зробив отримав від неї задоволення, приносячи радість іншим.

В ході оформлення виставки, ми побачили скільки у нашому закладі добрих та милосердних діток. Про це свідчать фото, які вони прикріпили на стінгазети та листівки, які учні оформили. І нас це тішить, адже ми можемо з упевненістю сказати, що наш заклад має ким пишатись, що ростуть щирі та добрі діти – майбутнє України.