Незабутні враження

Автор: nvk3.

( 5 Голоси(ів) ) 

Наш клас дуже любить подорожувати, бо шкільні екскурсії — чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про міста нашої країни, про їх історію та традиції. Шкільні екскурсії — це спілкування з однокласниками в невимушеній атмосфері, це яскраві враження та емоції, це  ті події, які пізніше згадуються все життя.

 Чудовими осінніми днями наш 9-А  відвідав Львів, який пахне кавою та карамельками. Кажуть, він схожий на Відень або Краків, що в ньому є щось від Праги, а собори подібні до римських. Можливо, так воно і є. Але Львів - особливий. На нашу думку, Львів — це місто, у яке не можна не закохатися з першого погляду.

Наша екскурсія була цікавою і змістовною, бо місто може розповісти про себе набагато більше, ніж про нього написано. Це старовинне місто-музей, де збуваються найзаповітніші мрії. Місто, у якому кожна вулиця живе легендою. Кожен, хто хоч раз побував у місті Лева, неодмінно приїжджає сюди знову і знову, немов якась невидима сила притягує до себе. У доступній формі екскурсовод розповів нам про історію та архітектуру міста. Ми піднімалися на Високий Замок - старий тінистий парк на горі, що височить над містом з руїнами старовинного замку і оглядовим майданчиком з краєвидами, від яких захоплює дух, оглядали весь Львів з великої висоти. Прогулялися стародавніми вулицями, краса яких здатна заворожити будь-кого, помилувалися величними храмами. Атмосфера у Львові унікальна. Частина старого міста ніби завмерла в часі. Все дихає старовиною. Можна зустріти вуличних музикантів, молодих жінок, переодягнених в костюми старомодних дам. Складається  враження, що ти повернувся у часі на декілька століть назад.

Кожна вуличка, площа говорить про красу і величність цього міста. Вражають дрібні крамниці, майстерні, кав’ярні, що розкидані тут в неймовірній кількості. Всі вони так і манять зайти та насолодитися їхньою атмосферою.

А ще побували на «Арені Львів», побачили життя зсередини одного із найсучасніших стадіонів Європи. Ми відвідали ігрову зону, конференц-зал, блок футболістів, флеш-зону, лави запасних, медіа-трубини, ВІП-зону. Досвідчений гід ознайомив із захоплюючою історією стадіону та провів екскурсію по спеціально облаштованій залі. Якщо одним словом, то це було круто.

Ця поїздка залишила нам приємні спогади, шквал емоцій та незабутні враження!

 

Учениці 9-А класу Божик Олександра та Жарковська Євгенія