Командний дух «Олімпійців»

Автор: nvk3.

( 5 Голоси(ів) ) 

15 листопада у нашому закладі відбулося  « Олімпійське лелеченя» для учнів 5-6 класів. Ці змагання для нас уже не вперше, але ми ретельно готувалися і чекали їх з нетерпінням.

Перед учасниками були поставлені певні завдання, які потрібно було виконати. Учнями були представлені назва команди,  девіз та танцювальний  художній номер. Наступним етапом було « Теоретичне завдання». Але нам найбільше запам’яталися непередбачувані естафети.

Ми з хвилюванням чекали результату змагань. Але призового місця наша команда не зайняла, та не потрібно впадати у відчай.  Ми раді були знову  відчувати цю неймовірну атмосферу свята, брати участь у конкурсах, змагатися до кінця, допомагати одне одному, вболівати, відчувати командний дух. І, звичайно, команда зробила для себе певні висновки та підрахунки у своїх невдачах.

Завдяки спритності, розуму, силі та великому бажанні перемогу здобула команда 6-Б класу, вітаємо їх. А усім командам наполегливості та рішучості у наступних змаганнях. А їх у шкільному житті у нас ще буде чимало.

 

Учениця 6-Г класу

 Паньчук Ірина