Творити добре легко

Автор: nvk3.

( 4 Голоси(ів) ) 

Що таке добро? Для однієї людини — це посмішка, подарована перехожим. Для іншого — п’ять гривень, сплачені на касі незнайомою людиною, коли не вистачило грошей на купівлю хліба. Для третього — це добра порада друга. Доброта може виражатися по-різному. Головне, що вона несе позитивний результат і дарується тільки від чистого серця.

Як часто люди роблять добро та чи варто його робити?Звичайно, варто! Завдяки йому наш світ стає кращим і добрішим, наповнюється теплом і любов’ю. Добро робить людей краще. Воно вчить піклуватися про інших і не забувати, що навколо нас ще багато людей, які потребують допомоги.

Наш клас – це маленька сім’я. І ми хочемо, щоб  у нашій сім’ї завжди панували  добро, взаємоповага, не було сварок, лихослів’я. Адже наш клас – це ще й частинка більшої сім’ї – нашої школи. Тому ми вирішили зробити подарунок нашій шкільній бібліотеці. Адже знаємо, що творів художньої літератури не так багато є в наявності. Наш клас приніс декілька книг і презентував їх бібліотеці під гаслом                       « Подаруй книгу».Кожен із нас поділився своїми добрими вчинками, розповів, що він робив хорошого, кому допоміг у скрутну хвилину  у нашій « Скриньці добрих справ».

Ми віримо , що  добрі справи ніколи не залишаться непоміченими. Творіть на землі добро, примножуйте кількість щасливих людей. Відкривайте свої серця і душі навстіж, поспішайте робити Добро, ставайте добродіями! 

 Учениця 6-Г класу

Губай  Дарія