Вдалий початок осінніх канікул

Автор: nvk3.

( 13 Голоси(ів) ) 

Початок осінніх канікул у 2 – А класі виявився цікавим і незабутнім.  У суботу, 27 жовтня (день, який так чекав мій синочок) ми вирушили на екскурсію у м. Хмельницький.

Спочатку відвідали  ляльковий театр - досить цікаво,  як вистава , так і сам театр. Найбільшу увагу наших діточок  привернув  невеличкий ботанічний сад і власний зоологічний куточок з черепашками, папугами і іншими тваринками.

 Від музею ми  не очікували нічого цікавого, але виявилось навпаки: дзеркальна кімната, макет вічного двигуна, принцип дії сенсорного телефону, міні - торнадо, вулкану, лазерна кімната, з якої ми довго не могли забрати наших «шпіонів» та  безліч дуже цікавих експонатів, до яких хочеться повертатись, щоб добре розгледіти. На додачу –  обізнаний екскурсовод, який доступними словами цікаво розповідав нашим «чомусикам»  про серйозні речі.

І на останок «Дитяча планета» - місце, де наші діточки просто пропали на деякий час. Там безліч класних експонатів: підвісна дорога  з перепонами, батути, настільний футбол, ролики, віртуальна реальність. Після напруженого відпочинку – піца, фрі, десерти.

Цей день пролетів, як одна мить. Радість на дитячих обличчях не підробиш, вони всю дорогу додому ділились емоціями. Батьки теж були задоволені, що провели разом із дітками цей незабутній день.

Приїхавши , мій синочок сказав, що це був один із кращих днів у його житті і  я, як мама, дуже рада. Дякуємо нашому непосидючому класному керівнику – Оліх Ріті Григорівні за організацію поїздки і сподіваємось, що ця подорож буде  не останньою.

Мама учня 2-А класу Приймака Дмитра –

Приймак Ірина Володимирівна