Неймовірна осіння подорож

Автор: nvk3.

( 5 Голоси(ів) ) 

14 жовтня, а саме на свято Покрови Пресвятої Богородиці та на День козацтва, ми  з класом вирушили у поїздку маршрутом « Золота  підкова Львівщини». Ця подорож  складалася із найвідоміших замків області.                           

Розпочав наш туристичний маршрут Золочівський замок 17 століття.   Він упродовж свого існування відігравав роль і фортеці, і палацу, і навіть тюрми. А ще на території фортеці знаходиться  Китайський палац, який збудував король Ян ІІІ Собеський  для своєї коханої дружини Марисеньки.

 

Наступною нашою зупинкою був таємничий  Підгорецький замок - одне з найкращих в Європі поєднань палацу і бастіонних укріплень. Знаходиться він у самому селі Підгірці. Кажуть, що у замку живе привид, але ми його так і не побачили, хоч і намагалися зазирнути у потаємні куточки.  До речі, замок ще досі реконструюється, але вже відвідувачі можуть зазирнути у середину, оглянути чотири кімнати. І ще тут відбувалися зйомки сцен усім відомого фільму «Три мушкетери» О. Дюма.    

Кінцевим етапом нашої мандрівки був Олеський замок. У ньому народилися славетні королі Польщі. На жаль, фортеця не витримала нищівного землетрусу 1838 року і довгий час перебувала в руїнах, досі можна побачили величезні тріщини у підвалах замку. У замку зберігаються картини, скульптури, старовинні меблі і побут вельмож.

Золота  тепла осінь додала нашій мандрівці таємничості, казковості, гарного настрою та незабутніх вражень. З нетерпінням чекатимемо наступної подорожі.

 

                                                          Учениця 6-Г класу Ткачук Вікторія