Персональна виставка картин Єлизавети Кордунович

Автор: nvk3.

( 5 Голоси(ів) ) 

19 жовтня кожного із нас, присутніх на відкритті персональної виставки«Барви первоцвіту» у стінах Волочиського історико- етнографічного музею, не полишало відчуття святковості й гордості за нашу однокласницю –Лізу Кордунович.

 

  Ми знали, що Ліза бере участь у різноманітних районних, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах. Нещодавно раділи, коли вона одержала диплом і золоту медаль учасника міжнародного конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт» у м. Львові. Знали, що роботи Лізи вже є в музеях України. Зокрема, писанки знаходяться в музеї писанок у Коломиї та малюнки -у Хмельницькому художньому обласному музеї. А коли ми під час відвідування виставки нарахували більше двадцяти різних нагород Лізи  – дипломів, грамот, подяк- ще більше пройнялися гордістю за нашу однокласницю! 

  Ми ходили від картини до картини, і хотілося подовгу затриматися  майже біля кожної!    Майже всі роботи юної художниці (адже вона всього-на-всього в 9 класі!) підкуповують   щирістю. А скільки різних технічних прийомів використала Ліза! Тут і паперопластика («Коник-стрибунець»), і розпис на тканині ( «Вечірні переспіви»), склі («Втеча з Єрусалиму», «Козацька балада»), кераміці ( «Зима», «Літо»), вітражний розпис, іконопис, писанкарство, скульптура з глини («Україночки»), пластиліну («Козакова пісня», «Пташина сім'я») та інші.

   На жаль, усіх робіт, які сподобалися, не згадаєш, та запам'яталось багато світла, сонця у картинах. Калейдоскоп кольорів і радісних образів, насичена і непідробна позитивність просто зачаровують! Особливо запам’ятався портрет молодшої Лізиної сестрички Каріни, котра також малює, крок за кроком вдосконалюючи свою майстерність.  Деякі її роботи  ми теж побачили на виставці.

 За словами Ганни Михайлівни Єрменчук- Гручман, члена Спілки художників України, викладача художнього відділу школи мистецтв, Ліза - дійсно талановита особистість, яка багато працює, вдосконалюється, завжди прислухається до порад. Саме досвідченому наставнику Ганні Михайлівні завдячує Ліза своїми успіхами. А також -своїм талановитим і творчим батькам – Надії Олександрівні та Юрію Валентиновичу, які допомагають донечці розкривати  талант, творити.

  Після відвідування виставки нам хочеться побажати Лізі нових творчих здобутків, віри в себе і досягнення бажаних вершин!

                                                                                          Група учнів 9-Б класу