Вдалого старту, НВК

Автор: nvk3.

( 2 Голоси(ів) ) 

23 жовтня 2018 року у Волочиському НВК відбулося урочисте відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Міжнародний конкурс проводиться дев’ятий рік поспіль, головною метою якого є вшанування творчої спадщини Т. Г. Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді та підвищення рівня мовно-літературної освіти в Україні та за її межами.

 

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – це справжнє свято знань, яке об’єднує  навколо української мови  талановитих учнів, студентську молодь, педагогів,  батьків. Немає сумніву, що захід сприяє згуртованості суспільства навколо національної ідеї, вихованню у підростаючого покоління любові до рідної мови, зростанню авторитету України у світі.

66 учнів 5-11 класів виявили бажання взяти участь у конкурсі. Журі виявило найсильніших, які представили заклад у ІІ районному етапі. 27 жовтня в приміщенні Волочиської ЗОШ №1 змагання продовжилися. Наші знавці досягли гарних результатів, а саме:

1 місце  Губай Дарія (6-Г кл)-вч.Яцина І.Г.

             Наумова Єлизавета (9-Б кл)- Ткачук С.В.

2 місце Гуменна Катерина (8-В)-Ткачук С.В.

             Надеіна Наталія  (11-А)-Молотай Ю.Г.

3 місце Стрельчук Каміла (10-А) Старинська С.П.

     

Дякуємо за участь Веретюк Єві, яка вперше взяла участь у конкурсі та посіла 4 місце. Пашкова Євгенія, яка посіла ІІ місце в І шкільному етапі, але через хворобу переможниці Сушко Софії, мала змогу далі змагатися, посіла лише 10 місце. Бажаємо Даринці Губай та Наумовій Єлизаветі успіхів у подальшій боротьбі.

 Цей конкурс став початком чередиконкурсів, олімпіад 2019-2019 навч. року.  Тож побажаємо його учасникам творчої плідної праці й вагомих яскравих перемог.

Юний журналіст Биць Валерій