Зустріч з героєм

Автор: nvk3.

( 2 Голоси(ів) ) 

14 жовтня в Україні святкують День Захисника України  та День українського козацтва. З такої нагоди в нашому закладі відбулась зустріч учнів 9-10 класів  з учасником АТО, випускником нашої школи Василем Довганем. 

 

Василь з перших днів перебував на фронті, тому пережив і бачив багато. Розповідаючи про події,  які відбувалися перед його очима, згадував свої враження та емоції. Василь розповідав цікаві та водночас страшні речі. Перебував в Харкові, захищав аеропорт. Військові були змушені одягатися  в цивільний одяг, щоб не відрізнятися від інших. Місцеве населення нерадісно сприймали захисників, тому потрібно було бути вкрай обережними. Василь  відстоював аеропорти в Донецьку, Луганську, був під обстрілами з потужної зброї,  від якої важко ухилитися і можна просто заживо згоріти, бачив багато смертей. Це, мабуть,  дуже важко пережити та згадувати про це, але Василь  зміг нам відкритись і розповісти, щоб ми хоч трішки відчули кому варто дякувати за мирне небо.

Учні запитували чи бійці мали змогу зв'язуватися з рідними і чи це було важливо. Захисник відповів, що звичайно, дуже важлива підтримка рідних, близьких людей. Хоча один телефонний дзвінок міг коштувати життя, тому що під час розмови на висоті, де є зв'язок, тебе могли помітити та вбити, та й самому можна було звалитись з крихкої драбини, але почути рідний голос завжди важливо.

Ми спокійно навчаємось, працюємо, гуляємо з друзями, це  все завдяки тим людям,  які стоять на передовій і захищають нас, борються за те, щоб мир був у кожному куточку нашої держави. Ми навіть близько не знаємо, чого варте наше мирне життя.

Варто задуматися над цим і з повагою відноситись до цих людей, адже для нас вони-Герої!  Слава Україні!!

 Юний журналіст Губай Анна