НАША БІБЛІОТЕКА РАДО ВІТАЄ УСІХ

Автор: nvk3.

( 5 Голоси(ів) ) 

Більше п’яти тисяч років, як людство створило писемність,а разом з нею з’явилися книги. Для їх створення використовувалися різноманітні матеріал: шліфовані кам’яні плити, глиняні та дерев’яні таблички, папірус, пергамент, шовк, папір та інші екзотичні матеріали. Адже людина намагалася увіковічити все те, ому вона була свідком,про що дізналася, як вона жила, в що вірила, який в неї був світогляд та рівень наукових знань тощо. А відтак з’явилися перші книгозбірні. в яких зберігалися сотні,а то і десятки тисяч книг різноманітних за характером, об’ємом інформації тощо. Вони отримали назву,яка дійшла до наших часів – Бібліотека. І сьогодні нам важко уявити своє життя без бібліотеки. Недарма їх називають бездонним джерелом знань. Скарбницею тисячолітньої людської мудрості та знань

 

   В цій  кагорті бібліотек  своє скромне, але почесне місце займає наша шкільна бібліотека- бібліотека Волочиського НВК.

  Жоден урок, виховна година, різноманітні виховні заходи не обходяться без допомоги нашої бібліотеки. Вже протягом багатьох років традиційними в ній стали тематичні виставки літератури, газетні та журнальні публікації.

  І в цьому навчальному році, у жовтні,  вона гостинно зустріла відвідувачів тематичними виставками приуроченими аж трьом святам «Дню Захисника Вітчизни», «Дню створення українського козацтва» та визначному релігійному святі «Покрови Пресвятої Богородиці».

  Відвідувачі змогли ознайомитися з широким спектром літератури з історії виникнення українського козацтва  та його ролі в національно-визвольній боротьбі нашого народу за свою свободу та незалежність. З історією створення українського війська на різних етапах нашої історії, з біографіями видатних державних, військових та політичних діячів,які зробили внесок у наше національне державотворення тощо. А також присутні, особливо  учні початкової школи, дізналися: чому наш народ з таким трепетом та благоговінням вшановує Пресвяту Діву Марію,або як її ще називають Богородицю.

   Для того,щоб тематична виставка несла обширну інформацію, наша бібліотека налагодила тісну співпрацю з районною книгозбірнею,керівництво якої люб’язна надає нам новинки літератури, яка надходить до них. За що ми їм щиро вдячні.

   Дана традиція – організація та проведення тематичних виставок літератури, традиція гарна і є потребою сьогоднішнього життя.

                                                      Бібліотекар Волочиського НВК   Олійник В.Ю.