Про вчителя слова, чиє життя – невичерпна криниця…

Автор: nvk3.

( 3 Голоси(ів) ) 

Наставнику! Учителю! Колего! 
                                                            Хай сіється розумне, добре, вічне. 
                                                        І в юних душах щедро пророста,
                                                       І мрія Ваша, й праця титанічна, 
                                                    І Ваш талант, і Ваша доброта!

 

 

У народі кажуть:«До Вчителя ідуть зі своїми болями і радощами, черпають сили для підкорення нових висот, бо він зазирає у минуле, живе у сьогоденні, прокладає місток у майбутнє».

Учителювання – не фах, це покликання. Часом воно межує з громадянським подвигом  і доходить до самопожертви. А ще вчителювання – відповідальна й невимовно виснажлива праця. А ще – це незрівнянна радість Майстра від плекання Людської Душі.

Саме таким є вчитель української мови та літератури, Старинська Світлана Павлівна, яка завжди намагається знайти індивідуальний підхід до учня, бо кожна дитина має свій неперевершений та дивовижний талант від природи. І завдання вчителя - допомогти учневі розкрити свої  здібності.      Працює Світлана Павлівна вже не один рік з класами поглибленого вивчення української мови та літератури і філологічного профілю. Є членом творчої групи вчителів комплексу з питань використання інноваційних технологій навчання.

          Головне для нашої колеги - це нестримне бажання постійно саморозвиватися, самовдосконалюватись, неперервне розширення власного кругозору, вдосконалення та пошук нових методів викладання. Як  справжній вчитель, Світлана Павлівна не перестає здобувати нові знання, бо педагогіка – це наука, яка не стоїть на місці, це постійний рух тільки вперед, у ногу з часом: вона лауреат обласного конкурсу «Вчитель року - 2018». Завжди використовує у роботі з дітьми сучасні та цікаві методи і прийоми. Учні Світлани Павлівни займають призові місця на районних та обласних олімпіадах, у МАН. Її 11-А під час здачі ЗНО з української мови та літератури у 2017-18 н. р. показав найкращі результати не тільки серед учнів закладу, а й серед випускників міста. Це результат колосальної та кропіткої праці, саможертовності, величезного терпіння, любові до дітей та непідкупного інтересу до своєї професії. Тому важко переоцінити заслуги талановитого педагога, який відкриває перед дитиною двері у світ знань, впливає на формування його життєвої позиції та пріоритетів, закладає ґрунтовні основи його майбутнього.

Ми, вчителі кафедри української мови та літератури, пишаємося успіхами своєї колеги. Бажаємо їй наснаги, величезних здобутків, творчих злетів та перемог, а головне – людського щастя.

                                                                    Вчителі кафедри словесності