Урочиста лінійка з нагоди початку навчання допризивної підготовки

Автор: nvk3.

( 6 Голоси(ів) ) 

13 вересня у нашому закладі відбулася урочиста лінійка, присвячена початку вивчення предмета «Захист Вітчизни». Вивчення його розпочинається в 10 класі та триває 2 роки. На пришкільний майданчик стройовим кроком вийшли одинадцятикласники,  а за ними й учні десятих класів.  Синицький Олег, Росоловський Максим та  Левченко Ігор внесли Державний Прапор України.

 

Командир учнівського взводу учень 11-А класу Росоловський Максим, здав рапорт вчителю Пастуху Володимиру Васильовичу, а той в свою чергу майору Кобельнику І.  Протягом хвилина мовчання  всі вшанували пам’ять  випускників нашої школи, учасників АТО, С.Климчука та М.Драгосєвича та інших загиблих.

 

Далі прозвучали слова директора НВК Ревуцького Володимира Васильовича з нагоди початку вивчення допризивної підготовки, за ним до старшикласників звернувся  представник районного військового комісаріату Кобельника І.А, вчитель предмету «Захист Вітчизни» Пастух В.В. та батько учня 10-А класу Слобода Олексій Миколайович який був учасником АТО 2017-2018р. Він розповів:

«Перебуваючи на сході, на власному досвіді відчув наскільки цінується ваша підтримка. Ми отримували пакунки з листами, дитячими малюнками, в’язаними теплими речами. Мені випадково попав у руки лист хлопчика і уявіть собі моє здивування, коли я побачив, що ця дитина з Волочиська. Просто до щему в грудях вразили щирі дитячі слова. Це був лист учня 3-го класу Сергія Продоуса. Не знаю, в якій школі навчається ця дитина, але надзвичайно приємно, що у нас є такі щирі та добрі діти.»

 Далі взяли слово  учні 10-х класів Губай Анна, Коваль Данило та Щегельська Катерина.

 - Враховуючи останні події, ми чітко усвідомлюємо, що в країні йде війна. Дивлячись телебачення, читаючи газети, ми щодня чуємо про те, як на фронті гинуть хлопці, які захищають нас на пердовій. Серед них є й наші рідні, знайомі й випускники нашого закладу. Протягом усіх років ми намагалися допомагати їм, збирали продукти, ліки, теплий одяг, вітальні листівки з теплими словами, щоб підтримати їх моральний та патріотичний дух.

  -Починаючи з цього навчального року, у нас з’явилася ще одна можливість проявити свій патріотизм та повагу до військових. На нашу думку предмет «Захист Вітчизни» є доволі цікавим, дуже важливим та необхідним на сьогоднішній день. Тому що дівчатам потрібно знати, як надати домедичну допомогу, а хлопцям гартувати дух і тіло, бути мужніми, сміливими, рішучими, стійкими, відроджувати традиції українського війська. Ми звичайно надіємось, що ці навички нам не знадобляться і дуже скоро в країні буде мир.

 -Хочеться звернутися до тих, хто вже повернувся і хто ще досі на передовій. Дякуємо Вам за те, що Ви оберігаєте Україну, за Вашу силу, мужність, витривалість та патріотизм. Знайте, ми тримаємо за Вас кулаки. Пам’ятайте, Ви – наші Герої! Нехай Ваші прізвища будуть всім відомі, кожного з Вас ми хочемо знати і дякувати за те, що стоїте на варті безпеки і миру в України, жертвуєте найдорожчим, своїм життям за нас. Бажаємо всім вам міцного здоров’я, процвітання, благополуччя і миру! Сподіваємось що скоро ми будемо святкувати Велику Перемогу в нашій славній Україні! Слава Україні!

 Після цього пролунала пісня «Мрію, щоб на світ не було війни» у виконанні дівчат 11класів  Андрійчук Сніжани, Конопацької Валеріїї, Дрозд Анни та Сілкіної Ірини,учениці 8 класу.

 Далі прозвучав Гімн України та НВК, хлопці винесли прапор, і продовжився навчальний день.

                                                                                                                   

                                                                                                                   Юний журналіст Губай Анна