Свято Першого дзвоника

Автор: nvk3.

( 2 Голоси(ів) ) 

Надзвичайно швидко промайнули літні канікули, а попереду важкий навчальний рік.

Ось і настало свято Першого дзвоника. Для нас цей день є дуже важливим. Він водночас і радісний, і досить сумний для випускників, адже це останній «Перший дзвоник». Цього дня ми зрозуміли, що будемо сумувати за всією цією атмосферою, урочистістю, за знайомими нам людьми, які стали для нас рідними за ці одинадцять років. У цей день помічаєш усі найменші дрібниці, відчуваєш музику усім тілом, проникаєшся кожним сказаним словом.

 

Цей день є хвилюючим не лише для нас, а й для маленьких першокласників. Попереду їх чекає шкільне життя, нові друзі, знайомства з вчителями, які проведуть їх у цікаву Країну Знань.

А ось для вчителів кожен День знань проходить по-новому. З кожним роком нові і нові учні приходять у їх класи, але вони шукають до дітей підхід і обов’язково знаходять його.

Урочиста частина свята пройшла на площадці перед головним  входом школи. Багато людей були присутні на святі: вчителі, батьки, випускники минулих років, голова нашого міста Костянтин Черніченко.

Хочеться подякувати усім  спонсорам за те, що вони роблять наші шкільні будні більш яскравими, модернізованішими, за їх щедрі подарунки для нас, учнів. Цього року кафедрі іноземної мови був подарований новий принтер, який допоможе не лише випускникам школи у підготовці до ЗНО, а й дасть змогу зробити уроки для дітлахів більш цікавими та легкими у розумінні.

Також від імені випускників дякуємо за організацію чудового свята, яке ми не забудемо. Цей день дає початок чомусь новому в  нашому житті. І нехай це наш останній рік у школі, але ми дуже цінуємо, що ви, наші вчителі, поряд із нами, допомагаєте нам, любите нас як своїх рідних.

                                                                         Учениця  11-А класу Зінько Марія