Урочисте вручення документів про закінчення базової середньої освіти учням 9-х класів

Автор: nvk3.

( 6 Голоси(ів) ) 

Ідіть красиві, сильні, юні, гожі,

Ідіть в життя, що сповнене чудес.

Ідіть, і хай Господь вам допоможе,

І мамина молитва до небес.

 08 червня га майданчику НВК зібралося надзвичайно багато учнів, вчителів та гостей. Відбулося урочисте вручення документів про закінчення базової середньої освіти  учням 9-х класів. Підлітки, які стають дорослими, отримали свій перший документ про освіту. Позаду в них уроки, ДПА, і вони можуть йти на літні канікули.

 

Отже, о 18.00 ведучі нашого свята Синицький Олег та Андрійчук Сніжана розпочали та запросили урочисто зайти дев’ятикласників разом зі своїми класними керівниками:9-А та Старинську Світлану Павлівну, 9-Б та во класного керівника Гуменюка Андрія Володимировича, 9-В та Романову Лілію Антонівну.80 учнів поважно зайняли свої місця. Свято розпочалося виконанням Державного Гімну України у виконанні Возняк Д., Андрійчук С., Конопацької В. та Гімну НВК. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять воїнів АТО, серед яких є і наші випускники: Климчук Сергій, Драгосєвич Максим, Король Павло та всіх тих захисників, котрі у найважливіший момент нашої держави не злякалися і пожертвували собою заради своєї Батьківщини, завдяки кому наше життя зігріте сонячним сяйвом і безхмарною, мирною блакиттю небес.

Далі зі словами вітань до присутніх звернувся директор НВК Ревуцький В.В. Потім заступник директора Ткачук І.В. зачитала наказ по школі «Про вручення свідоцтв про базову середню освіту учням 9 класів навчально-виховного комплексу в складі школи 1-го ступеня та гімназії» і наші дев’ятикласники отримали свої свідоцтва.

З вітальними словами також виступали перше вчителька  Ослюк Людмила Іванівна, батьки учнів 9-Б класу Коваль Аліна Володимирівна та Мельника Віталія, також випускник НВК та класний керівник 9-В класу Романова Лілія Антонівна.

Багато приємних слів почули вчителі та батьки від своїх учнів, які зверталися до них та дарували квіти. Кожен учнівський колектив представив свій художній номер. 9-А вокально-хореографічну композицію «Там, де ми є», 9-Б вокально-хореографічну композицію «Любов твоя, мамо», а дівчата 9-В класу пісню «Дякую тобі рідна школо».

  Дорогі дев’ятикласники, серед вас є і випускники, котрі продовжать своє навчання в інших навчальних закладах. Ми хочемо, щоб ви завжди пам’ятали тих вчителів, які вели вас по житті 9 років, віддаючи тепло свого серця. Своїх однокласників, з якими ви ділили всі радощі і негаразди.

Нехай школа залишиться для вас тим  промінчиком любові і добра, котрий  вказує, як іти, щоб не спіткнутися. Не забувайте, що вчилися ви для того, щоб розум і серце віддати людям.

За доброю традицією у дні свят учні вишикувалися у святкову колону для покладання квітів до «Меморіалу Слави». Очолювали колону  Возняк Дарія та Рудий Валерій, які несли  святкову корзину.

Після повернення до школи усі щасливі та усміхнені розійшлися по домівках, щоб незабаром вирушити у подорож до Карпат і там зустріти яскраве літнє сонечко.

 Юний журналіст Альохіна Анастасія