Моєму рідному 11- А !

Автор: nvk3.

( 10 Голоси(ів) ) 

В житті людини бувають моменти радості, а бувають моменти щастя, так і в моєму педагогічному житті є щастя, мій рідний 11- А клас! Я часто називаю вас  квіти, мої дітиська, мої шалені, так я люблю усіх вас, саме такими – шумними і непосидючими. Дорогий мій VIPускник пам’ятай – ти  особливий, напевне, не вистачить слів, щоб розповісти вам, дорогі діти, про почуття,  які переповнюють моє серце. Ми разом прожили багато різного, як справжня сім’я навіть не уявляю собі, як я буду без вас, мої любі. Мене завжди дивувала ваша жага до знань, напевне, ці допитливі оченята та дивні запитання  я не забуду ніколи: «А чому? А поясніть ще раз. А коли,чому саме так?». Так, ви дуже мудрі діти, ви  старались бути кращими, та були учасниками усіх можливих шкільних заходів – мої активні всезнайки!

 

Ми, учителі, теж хочемо подякувати вам за співпрацю, часту підтримку і розуміння, за ваше тепло і любов. Ви були нашими сонячними промінчиками, так складалось, що разом вирішуючи проблему, ми по – партнерськи приймали вірні рішення. З вами дійсно здорово було працювати, якось із захопленням, ми бігли до 11- А на урок і завжди із задоволенням ми проводили цікаві уроки. Проте сьогодні в час розлуки зі школою візьміть ці слова  у довгу, інколи тернисту і звивисту, натруджену, а часом і не зовсім збагненну для тебе дорогу життя. Хай спогад про рідну школу сяє вам навіть тоді, коли згасає віра у власні сили. Хай школа залишиться для вас тим промінчиком любові і добра, який вказує, як йти, щоб не оступитися і залишитися людиною!

Адже у  кожної людини, як стверджує романтична легенда, є два береги: від одного з них людина відпливає, а до іншого неодмінно має пристати. На цій дорозі завжди трапляється багато труднощів, перешкод, є зупинки надії, юності, любові. І де б ви не зупинялися, які б перешкоди не ставали на вашому шляху, вам далеким теплим вогником завжди світитиме берег маленької дивної країни - Дитинства.

Мої любі квіти!А ще візьміть в дорогу життя, мої юні друзі, отчий дім, ніжну мамину колискову пісню, рідну солов’їну мову.

Хай назавжди зостанеться з тобою наше мальовниче містечко.

Пам’ятай: з нього починається Батьківщина. Люби та бережи її.

 

З любов’ю ваш класний керівник!