Прощавайте, одинадцятикласники!!!!

Автор: nvk3.

( 11 Голоси(ів) ) 

У 2011 році сьогоднішні випускники перейшли до п’ятого класу.  Одразу все змінилося:замість однієї вчительки-багато, замість одного кабінету-декілька. Вони звикали одне до одного, вчилися бути дорослими, самостійними. І зараз до них звертаються ті, хто супроводжував їх протягом семи років. Ті, хто допоміг учням обирати свою майбутню професію, виховуючи любов саме до свого предмету.

 

Шановні випускники 11-Б класу!!!

Швидко пролетіли шкільні роки, попереду багато невідомого, незвіданого. Боятися цього не варто. У кожного обов’язково в житті все складеться, треба лише докласти трохи зусиль і сміливо долати труднощі. Більшість з вас стануть студентами і переживуть ще чимало чудових хвилин, але школа залишиться у ваших серцях на все життя.

Що вам побажати на порозі нового життя? Бажаю кохання, гарних подій, здійснення задумів, планів і мрій, щастя квітучого, злетів найвищих, шляхів до мети легких і найближчих.

Валовина І.В.

Дорогі мої учні 11-Б класу!

Щиро вітаю вас із закінченням школи!

Ви одні з небагатьох, з якими я працювала з 5 по 11 клас. Початок моєї роботи з вами, учнями 5-А і 5-Б класів,  був закладений 1 вересня 2011 року. За 7 років в житті кожної людини відбувається багато подій. От і у нас за ці 7 років є про що згадати. 

Моя математика була і для багатьох із вас буде основним предметом в подальшому навчанні. Я прагнула не навчити всіх математики на відмінно, а зробити так, щоб ви мій предмет любили. «Будете любити предмет, будете любити і вчителя і, як в теоремі про три перпендикуляри, і навпаки…» Чи вийшло в мене те, чого я прагнула, зі сторони краще видно. Але те, що 14 учнів з 17-ти обрали математику для здачі ЗНО, мене не тільки злякало, але й потішило. І результатам вашого ЗНО з математики я теж рада: всі склали і троє на високі бали, що для математики просто «супер»!

Ви від мене часто чули:  «Для дитини в школі головне – навчитися вчитися, боротися за кожен додатковий бал на контрольній роботі чи ЗНО, адже це підвищить оцінку і ви згодом не пошкодуєте про своє халатне відношення. Сьогодні розумним бути модно! Це дасть вам можливість побачити світ, спілкуватись з цікавими людьми, отримати хорошу освіту і захоплюючу роботу».

От і на майбутнє: будьте модні, почувайтеся впевнено, сміливо йдіть до своїх цілей, робіть добрі справи, своїми вчинками притягуйте до себе доброзичливих і порядних людей, щоб життя було насичене яскравими і теплими подіями.

Любіть і бережіть своїх батьків, бо ви – найдорожче, що у них є, а вони – у вас. Наше майбутнє – за вами. Країні потрібні молоді, а значить сильні!

Я завжди з приємністю буду згадувати наші розмови, уроки, факультативи. Всіх люблю і буду рада зустрічі з кожним. Сподіваюсь, нам завжди буде що згадати і про що поговорити.

 Ваша Наталія Степанівна

Усіх випускників вітаю з закінченням школи, нехай саме цього літа здійсняться ваші мрії і подальше життя буде цікаве і насичене. З Богом!!!

 

 

Дорогі мої учні 11-А класу!!!!

Закінчення школи, випускний - пам΄ятна подія в житті кожного. Залишаючи стіни рідного закладу, ви вступаєте в нове життя. Хочеться побажати вам насиченної подіями юності. Молодість дарує вам мільйон шансів, які успішно ви реалізуєте. Нехай всі дороги вибрані вами будуть правильними, а спокуса звернути на вузьку стежку не змусить вас відмовитись від вірно обраної мети.

Люблю вас і завжди буду памятати 11-А. Ваша Галина Василівна

P.S. Вітаю Світлану Павлівну та весь 11-А з успішною здачею ЗНО!

 

 

Як давно це було... А може й не дуже - всього 7 років... Здається, ще вчора у білому цвіті буяла весна, а зараз ви ступили в літо, що котиться в душу, думку, долю. У кожного із вас свій маршрут, свої життєві далі і зупинки, свої пасажири, свої болі й тривоги, радощі й успіхи, але у цей день ви знову стали тими учнями, що збереглись у моїй пам'яті.

    Я дуже рада зустрічі із вами. Вдячна вам за всі теплі та щирі слова подяки. Ви мені дали великий заряд  творчої енергії і розуміння того,  що моя праця не марна. Нехай кожен прожитий день радує вас справдженими надіями і планами, позитивними емоціями і такими необхідними вашими досягненнями.  Нехай вас завжди оточує тільки сьогодення: щира любов і міцна дружба. Я завжди буду пам'ятати роки, проведені разом з вами.

                                                                                                                             Тамара Павлівна Гуляк

Дорогі наші випускники!

На вас чекає молодість. Час, коли хочеться охопити увесь світ, зробити навіть неможливе. Хай ваш новий старт пізнання буде вдалим.  Зумійте жити так, щоб навіть за помилки не було соромно. А сьогодні ще й хочеться побажати бути справжніми патріотами. Думайте щодня про те, що ви можете зробити для країни. Навчайтеся, працюйте, будуйте, творіть, перемагайте, сягайте успіху в житті і тим самим створюйте успіх цілої країни.

Вірте у себе, впевнено і цілеспрямовано творіть своє успішне майбутнє. А тому бажаю вам невичерпної енергії, яка властива молодості, юнацького завзяття, добра, здоров’я, натхнення, миру, Божого благословіння, любові, віри, надії. Щасливо, хай здійсняться ваші мрії.

Олена Віталіївна Маньковська

Дорогі мої учні 11-А класу!

Ще два дні і ви набудете нового статусу: випускник 2018, абітурієнти, студенти. Не віриться у те, що першого вересня я прийду в кабінет 252 і за партами будуть сидіти інші, п’ятикласники.

У нас з вами позаду 7 років, прекрасних років. Я дякую вам за те, що 4 роки тому обрали саме мої предмети для поглибленого вивчення, що прийшли в 10 клас і обрали профіль української філології. Дякую за змістовні уроки, за те, що ділились найсокровеннішим, що не відмовлялись від підготовки художніх номерів. За те, що ніколи не образили мене ані словом, ані вчинками. Ви були моєю підтримкою  у найважчі хвилини мого життя.

Звичайно, усі очікували результатів ЗНО з української мови учнів 11-А класу. Ми готувалися ретельно і наполегливо. Такої кількості творів не написав жоден учень в школі, а для вас це було вже звичайною справою. Усіх героїв творів ви знали майже в обличчя. І результат потішив вас, мене, ваших батьків. Ви зробили все майже по максимуму, перевершивши навіть свої сподівання. Ви зробили рейтинг НВК 2018 року за результатами ЗНО найкращим.

Я бажаю, щоб ви з легким серцем пішли у нове життя, були легкими на підйом, легкими на руку. Ставайте майстрами справи, яку ви оберете, адже розуму вам не позичати.

 Старинська Світлана Павлівна

Юний журналіст Губай Анна