Пролетіли дев’ять років...

Автор: nvk3.

( 14 Голоси(ів) ) 

Ми лише молодь нашого народу,

Його плоди, що зріють для життя.

Дитинство - краща пора життя людини. Але все має свій початок та кінець. 18 травня,у пятницю,  ми провели межу між дитинством та юнацтвом і розпочали свято прощання зі школою.

 

На глядацьких місцях сидять наші батьки, бабусі, друзі та родичі. Класний керівник Світлана Павлівна урочисто запросила нас до актової зали. По черзі під гучні оплески ми виходили на сцену і відчували хвилювання та радість. Отже, усі розташувалися в залі, а на сцену вийшли ведучі Олійник Максим, Биць Валерій, Крива Ірина та Губай Анна. Почався перегляд мульти-мега-суперсеріалу  під назвою «Школа», який тривав 9 років, щоденно 7 серій. І тільки 2 головні ролі: учень і вчитель.

Перший епізод «Перший раз в перший клас». Ми переглянули презентацію, згадали початкову школу. Максим та Валера спустилися в зал та взяли інтерв’ю у наших батьків, які згадали про перші двійки, зауваження, досягнення своїх дітей. Далі Каміла прочитала вірш про «Ми просто молодь», а мами у конкурс із закритими очима намагалися впізнати своїх дітей за частинами тіла.

Потім розпочався другий епізод «Перший раз в п’ятий клас». Ми згадали свої конкурси, олімпіади, новорічні вечори, спортивні змагання, започаткування клумби. Згадали про усе. Хлопці у конкурсі  помірялися силами з татами. І несподівано до нас завітала на свято Вєрка Сердючка  з мамою. Вони зібрали свою групу і запалили глядачів. Ми насолодилися танцем «Бабок Йожок», який виконали хлопці. Далі ведучі запросили до чаювання і пригощалися смаколиками.

Відпочинок закінчився. На сцену вийшли Максим та Олексій, їхній жарт розвеселив усіх присутніх. Сучасний танець, наш новорічний номер, викликав шалені оплески.

Потім Світлана Павлівна провела церемонію нагородження «Оскар-2018». Кожен учень нашого класу став переможцем однієї із номінацій згідно з попереднім опитуванням.

Далі ми влаштували сюрприз для нашої Світлани Павлівни. Вона отримала грамоту, медаль і нашу шалену любов. 

 Закінчуючи вечір, ми звернулися зі словами подяки до наших найрідніших людей, до тих, хто вміє пробачати нам усе, до тих, хто привів нас в школу і забере звідси. Вокальна група виконала пісню «Батькам». На очах з’явилися сльози, батьки зрозуміли, що їхні діти виросли…

Цей вечір закінчився, а емоції, які отримали на святі, назавжди залишаться з нами. Залишаться найкращі спогади, залишаться назавжди…

Юний журналіст Губай Анна