Звітний концерт студії співу «Барвограй»

Автор: nvk3.

( 2 Голоси(ів) ) 

Музика – це те, що завжди зближувало і об’єднувало серця людей. Пісня могла водночас і звеселити, і до дикої болі засмутити. А що вже говорити про дитячий спів? Дитячими устами говорить істина, адже ми допомагаєм зрозуміти дорослим, яке насправді чудове, барвисте і веселе життя. Діти ніколи не будуть фальшивими в своїх почуттях, вони щирі в емоціях.

 

  15 травня в актовій залі ЦКД «Гармонія» відбувся звітний концерт студії співу «Барвограй». Спочатку  запалили  іскорки в наших серцях учасники молодшого складу хору із піснею «Вікна у школі».  Наступною ми почули пісню «Це просто – Україна».  Далі лунали українська народна пісня «Прийшла кума до кумоньки», солістами якої були Андрійчук Сніжана та Конопацька Валерія і польська народна пісня «Szła dzieweczka» солістка – Сілкіна Ірина.

 Для нас заспівали наймолодші учасники хору – учні музичного 2-В класу пісню «Дружній клас».  Синицький Олег, Романов Вадим і Гоцій Антон  виконали дві чудові пісні: «Офіцери» та «Над Дніпровою сагою».  Зачарувала сіх присутніх своїм голосом Умрихін Лілія з піснею «Крила янгола». «Люблю я Україну» виконали солісти старшого складу хору, володарі III премії III Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В.Ярецького «Подільська Ліра». Пісню, яка символізує сильну українську націю «Не здолати Україну» заспівали молодший склад хору. «Я мов та ріка, що стане морем» пролунала у виконанні Сілкіної Ірини. Наступною ми почули Олійник Софію із музичною композицією «Країна майбутнього». На сцені з’явились випускники колективу зразкової студії співу «Барвограй» з музичним твором «Україна – Європа».

  Виконуюча обов’язків директора Волочиського НВК Маньковська О.В. вручила подяки Безуху А., Марченко К., Романову В., Кушніру А., Кулику П., Умрихін К. та Борко В. за активну участь в творчому житті школи.

  До слова було запрошено Клімову О.М., заступника міського голови, яка вручила керівнику хору, Кушнір О.І.,  подяку за високий художній рівень виконавської майстерності, активну участь в творчому житті школи, міста, громади, популяризацію вокального мистецтва.

 Зі словами вдячності виступили Андрійчук Сніжана та Марченко Катерина.

  Пісню «Lets it go» виконала Олійник Софія. Останніми виступила старша вокальна група із піснею «Молодь змінить світ».

 Ведучими цього дійства були  Синицький Олег, Андрійчук Сніжана, Горбатюк Владислав, Денисенко Яна, Устіян Максим та Олійник Софія.

  Діти творять майбутнє країни, а пісня їм в цьому допомагає. Запрошуємо усіх бажаючих наступного року долучитися до творчості цього хорового колективу.

Юний журналіст Волох Анастасія