Вінниця – солодка мрія

Автор: nvk3.

( 14 Голоси(ів) ) 

Сусіднє подільське місто Вінниця стало зараз меккою культурних видовищ. Сюди з усіх куточків України їдуть туристи, щоб побачити цікаві сучасні місця, історичну минувшину, красу природніх куточків міста.

Наш 1-А клас Волочиського НВК також змалечку привчається шанувати те, що є надбанням нашого краю. Діти разом з батьками та класним керівником Оліх Рітою Григорівною захотіли побувати у Вінниці, бо чули про це місто багато цікавого. І це бажання здійснилося. 19 травня, якраз у День Європи, ми поїхали в гості до сусідів. Витрати невеликі, якщо порівнювати з тим, які враження отримали діти від цієї поїздки!

 

Супровід – від «Еврика Тур». Дуже приємно було чути дорогою цікаві розповіді екскурсовода про наш Хмельницький край, а у самій Вінниці – про ті місця, які найбільше приваблюють туристів.

Почали з фабрики «Roshen». Більше години діти самостійно (без батьків) знайомилися з виробництвом цукерок. Вийшли звідти натхненні побаченим і з солодкими подарунками.

Опісля наша подорож пролягла … в зоопарк. Майже дві години ми гуляли цим чудовим пристанищем диких тварин. Верблюди, мавпи, вовки, лисиці, інша дичина дуже сподобалася малечі.

А потім було трамвайне ДЕПО. Не всі знають, що у Вінниці виробляють трамваї, а ми дізналися. Тут нам розповіли про минуле цього підприємства і сучасне виробництво, його новинки і перспективи. Ми мали змогу прокататися трамваєм і оглянути місто.

Сподобався усім обід в «McDonald’s», а також дитячий квест у розважальному комплексі Roshen.

Та вінець поїздки – Вінницькі фонтани. Вони – візитівка міста, заворожують своєю красою, зваблюють лазерним шоу і його музичним супроводом.

Незважаючи на довготривалу поїздку, діти були під емоційним враженням від побаченого і почутого. Батьки зрозуміли істину: не тільки навчальна програма збагачує всебічний розвиток дітей, а й знайомство з історичним минулим і досягненням сучасності, які дістаються від подібних подорожей в молодшому шкільному віці. Адже від поїздки у Вінницю наша малеча отримали масу позитивних вражень і емоцій. Тож попереду цікаві колективні поїздки по різних місцях України, на які дуже багата наша держава.

Мама учня 1-А класу Кушніра Дениса - Кушнір Олена Анатоліївна