Родинне свято «День іменинника» у 3-Б класі

Автор: nvk3.

( 2 Голоси(ів) ) 

Теплого березневого вечора на родинне свято в Волочиському НВК зібралися учні 3-Б класу та їх батьки, рідні. Любих гостей зустріли в приміщенні шкільного буфету на святі під назвою «День іменинника»

Захід проводився у формі віртуальної подорожі на міжпланетній ракеті до планет осінніх, зимових, весняних, літніх іменинників та планети розваг.

 

Учні демонстрували свої ораторські здібності у ролі ведучих, декламували вірші, співали пісеньки, відгадували загадки, веселили усмішками, говорили ласкаві слова-привітання одне одному, змагались у веселих конкурсах та іграх. Свято  вдалося на славу. Промінець добра і любові торкнувся кожного серця і дорослих, і дітей. Батьки теж продемонстрували свої акторські здібності у розвазі«Ріпка», що не залишила байдужим нікого в залі, а усмішка після  нього з обличчя не сходила ні в кого. Самим довгоочікуваним був момент гри «Впіймай свій подарунок» , а також загадування бажання та задування свічок на святковому торті.

Свято пройшло у надзвичайно теплій і сімейній атмосфері. Зустріч закінчилася родиннем танцем «Одна калина». Після завершення свята в коридорах комплексу  можна було почути схвальні відгуки мам та бабусь, а це – найвища оцінка для організаторів та учасників свята.

 

Підготувала : вчитель початкових класів Дрозд І.В.